Wpis z mikrobloga

a z twojej nieudolnej propagandy mozna się śmiać? jak tam mialesz szkolenie z memów czy nadal nie lapiesz memow o sasinie xD jesteś byłeś i będziesz tylko ukraincem na etacie co udaje polaka xD takim samym jak ci z Moskwy tylko że po drugiej stronie xD


@printf: Błazenman jest nawet zabawny. Tak to potrafi sobie dyskutować pisać kilka komentarzy w kilka minut. A jak zadasz mu niewygodne pytanie to cisza xD,
nie bo propagandysta mnie zablokował bo boli go to iz ktoś nie liczy sie z jego propagandą


@printf: Mnie zablokował a potem odblokował. Może oficer prowadzący mu wytłumaczył że jak będzie blokował każdego o innym zdaniu to nie będzie mógł spełniać swojego zadania xD.
@printf: Polecam obejrzeć najnowszy odcinek historii realnej z prof. Iwanowem w którym prosi aby nie robić tego co ruscy, czyli grzać debilnej propagandy 24/7. Lepsza jest gorzka prawda niż słodkie kłamstwo.

Błazenmen właśnie to zrobił, debilna propaganda w jego wykonaniu jest do przygania, obrzydza ludziom temat Ukrainy, Ukraińców i tego co się aktualnie dzieje za naszą wschodnią granicą. To jest ten pragmatyzm, o to chodzi...
obrzydza ludziom temat Ukrainy, Ukraińców i tego co się aktualnie dzieje za naszą wschodnią granicą.


@Aquamen: nie ludziom tylko orkom. Wszyscy ludzie są podekscytowani jak ruscy dostają #!$%@?.
Ale rozumiesz chyba że w tych czasach nie ma nic złego w męskiej miłości ? Nie jesteś chyba mentalnie zacofanym ruskiem ?


@Koniasz: tu nie chodziło o miłość męsko-męską tylko o wzajemne pucowanie sobie bereł w zamkniętej bańce.

A przed znakiem zapytania nie stawia się spacji jak w zacofanej Rosji.
A przed znakiem zapytania nie stawia się spacji jak w zacofanej Rosji.


@malinq: A zdanie zaczyna się wielką literą, a nie z małej jak w zacofanej Ukrainie.
@malinq ty żyjesz w bańce wejdz na sadistic wojna nie wygląda tak ze Ukraińcy klada setkami ruskich a taka papke serwują propagandysci jak bazedman bobito. Ja wole fakty nie propagandę pokroju ducha kijowa czy zestrzelonego Iła z okolicy Kijowa którego do dziś nikt nie odnalazł. Co tam było jeszcze cyganie co kradli czołgi xD Babcia co otrula ruskich xD toz to sa bzdury które powielały konta typu bazedman bez źródeł a jak
@malinq ja te propagandę widzę nie uprawiam wiec jak odrabiasz lekcje z propagandy to jesteś dla mnie tylko saszka na etacie. Ale ok chcesz tak grac ok. to co z iłem co z babuszka co z cyganem który okazało sie że robił film na tle pomnika. propagandysci jak bobito czy bazedman odszczekali te bzdury? oczywiście że nie.
odrabiasz lekcje z propagandy


@printf: nie z propagandy tylko na bieżąco śledzę informacje. No chyba, że stwierdzenie "duch kijowa to symbol UA wojsk powietrznych" to propaganda xD

to co z iłem co z babuszka co z cyganem który okazało sie że robił film na tle pomnika.


@printf: a jakie to ma znaczenie? Jak wierzyłeś w strącanie myśliwców słoikiem to chyba masz ze sobą problem. Jak znajdziesz jakiś mój post który
@malinq niech sobie sieja tę propagandę u siebie. Na chwilę obecna to wykopki pokoju bazedman czy bobito to zwykli etatowcy Kijowa którzy dziaja aby kijów osiagal zysk nawet kosztem Polski vide zborze. Bronili tego importu i wyzywali rolników od onucy chcieli swoim przekazem deprecjonować tę grupę. Ukraina która walczy jest w naszym interesie ale nie kosztem rujnowania własnej gospodarki do cholery.
Na chwilę obecna to wykopki pokoju bazedman czy bobito to zwykli etatowcy Kijowa


@printf szkoda, że nie masz na to cienia dowodu

którzy dziaja aby kijów osiagal zysk nawet kosztem Polski vide zborze.


Faktycznie, zalewanie nas tanim surowcem to dla nas straszny koszt xD

Bronili tego importu i wyzywali rolników od onucy chcieli swoim przekazem deprecjonować tę grupę.


@printf: nie widziałem żeby któryś z nich, wyzywał rolników od onucy, ale nawet