Wpis z mikrobloga

#truelove
Obejrzałam odcinek na YT. Super, że można przewijać, bo dużo zamuły i wspominek programowych ;P


Edyta nie nadaje się na prowadzącą i nie nadaje się do przeprowadzania wywiadów. Jest flegmatyczna, przeciąga, przynudza, dopowiada za uczestników końcówki myśli, ucina ich zdania (choć tu akurat może być kwestia montażu) w momentach, które mogły doprowadzić do trudnych dyskusji. Niech ona zostanie przy modelingu.
  • 6
@heheszka2 ale już powinno jej zakochanie minąć, a ona dalej głupią z siebie robi. nie mówiąc o tej Edycie która udostępnia ciągle relacje ze Oliwia i Marcin znaleźli true love.
  • 2
@agahej: Jeżu, Edyta naprawdę udostępnia takie relacje? Powinna spuścić na nich zasłonę milczenia, bo krindżówa to była i jest.
Myślę sobie, że te parki liczą, że na byciu parką ugrają coś u reklamodawców i zdobędą followersów, więc mooooże Oliwia próbuje coś ugrać na tych oparach "miłości"? Wiem, że to bardzo cienka linia obrony, ale chyba nie jest AŻ tak głupia, by nadal ją ciągnęło w stronę licówek Marcinka.