Wpis z mikrobloga

Faceci 1.60-1.79m wzrostu uprawiający #sport taki jak np. #mma zawsze mi imponowali. Odwagą, brakiem kompleksów na punkcie swego wzrostu i podejściem. Szczęśliwi ludzie (mam nadzieję). Tak samo #niepelnosprawni w pewnym sensie.

Tymczasem p0lacy/zachód: Jak nie masz 1.95m i więcej, to lepiej nie podchodź. Przegryw jesteś, i tyle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem czy to tylko moje urojenia czy rzeczywiście kultury zachodnie są pod tym względem bardziej bezwzględne, a ja nie potrafię się do tego dopasować i mam przez to co raz większe załamanie. Mam nadzieję że to jednak moje wmawianie sobie, ale jak tak patrzę na ludzi, to nie wiem już co sądzić i robić.

Cóż, nie powiem jednak by taka sytuacja nie była stresująca, ale jednak można być sobą i nie martwić się że się nie spełnia pewnych warunków. Jak ludzie to robią, że się tak nie przejmują?
A jak to u Was wygląda? Macie poczucie niższości czy może jesteście dumni z tego kim jesteście?
#wzrost #przegryw #niebieskiepaski
#pieklomezczyzn #4konserwy #teczowepaski #depresja
  • 7
@Xing77: O wzroście najwięcej wspominają Ci co ani z twarzy ani z charakteru/umiejętności nie mają czym zabłysnąć więc najłatwiej im wywyższyć się na tle innych osób właśnie wzrostem bo ten ktoś ma, a inny nie. Takie leczenie kompleksów. Wzrost przy średnim wyglądzie i charekterze 2/10 niezbyt dużo da, a tych co mają wszystko jest dosyć mało. Niby to kobiety o tym wzroście ciągle gadają, a jakoś najczęściej widzę facetów na necie
Uwielbiam panów w tym zakresie wzrostu, mój ulubiony typ bottoma.


@PanMaglev: Fun size boys, i przytulić łatwo i nie ma się wrażenia jak by się leżało koło półtuszy wieprzowej.
Macie poczucie niższości czy może jesteście dumni z tego kim jesteście?


@Xing77: Mam poczucie niższości i kompleksy. Głównie jeśli chodzi o relacje z kobietami. Co tu dużo mówić. Z takim wzrostem jest się facetem gorszego sortu. W innych sferach życia radzę sobie bardzo dobrze.