Wpis z mikrobloga

@Kultywujacy: Zrobię to jak będę miał więcej wolnego czasu. Tematykę podzielę najlepiej na kilka części bo na jeden wpis jest zbyt obszerna. To obszar ufologii bardzo głęboki i niezbyt przyjemny. Tak na prawdę mało kto zdaje sobie z niego sprawę. Mało kto zdaje sobie sprawę ze skali procederu. Nie wiem czy będę mógł tutaj załączyć materiały dowodowe graficzne ze względu na ich uderzającą drastyczność i brutalność. Gdy przyjdzie odpowiedni czas,
  • Odpowiedz
@sonko12: Po tym jak wygląda ten świat, i co się na nim dzieje, ingerują tu niezbyt do nas przyjaźnie nastawione byty. Zresztą to ich teren, my tu jesteśmy prawdopodobnie tylko gośćmi. Nie obchodzimy ich w znaczeniu moralnym.
  • Odpowiedz
@krzywy_odcinek: Swojego czasu robiłem sobie małe śledztwo na ten temat i mi wyszło, że codziennie w p0lsce giną trzy lub dwie osoby, ale to było gdzieś w marcu, nie wiem jak jest teraz mogło się zmienić. Wgl ciekawostka chłop 15 kilometrów od mojej wsi zaginą, potem go martwego znaleźli podobno się zabił, ale nie chce wchodzić w szczegóły bo się boje że mnie ktoś wystalkuje.
  • Odpowiedz