Wpis z mikrobloga

To ja dzwonię, ale to dosłownie pierwsza gala Fame, której już po prostu nie chce mi się śledzić. Materiały/konfy pierwszy raz totalnie odpuszczam, jedynej jakieś urywki co się na TikTongu przewijają.
Chyba tylko walka Baby od Niemca i Ferrarki mnie interesują. Mam nadzieję, że Amadi dostanie na dziurę x2, bo choć go lubię, to byłoby śmiesznie po prostu.
#famemma
  • 11
@kaczek93: Pisalem o takich samych odczuciach wczoraj. Kiedys sledzilem kazdy konflikt, osobe etc. Teraz zdarzalo mi sie zapomniec, ze jest Fame.. Dopiero jak cos sie ostatnio przewinelo na ten temat, to se przypomnialem, ze byla konfa. Od 3 edycji nie ogladam gal tylko sprawdzam wyniki. Jedyne co mnie interesuje (I to coraz mniej), to konferencje. Przesyt, format sie znudzil, nic oryginalnego nie ma, powtarzajace sie walki etc. 0 emocji, konfliktow etc,
@kaczek93: mam to samo. Nie wiem czy wynika to z przejedzenia, czy z najbardziej nijakiej karty z bezpłciowymi mordami. Ludzie spuszczają się nad trailerem, który finalnie i tak doprowadzi do beznadziejnych zestawień.