Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego biednego chłopca, który został skatowany i zmarł - doprawdy obrzydliwa jest próba zbicia kapitału na tej tragedii przez lewicę #neuropa

ale już skoro podnieśli swój antypolski, opłacany kwik, to odpowiem.

słuchajcie, lewusy.

porównywać wychowawcze klapsy do katowania dziecka potrafią tylko takie pełne złej woli lewaki, jak wy.

dla waszej wiadomości - prawica jest za tym, by sprawcy kaźni tego chłopca trafili na stryczek. wy - żeby siedzieli w pełnym luksusów więzieniu jak Breivik bo, olaboga, prawa człowieka.

taka jest różnica pomiędzy nami, a wami. cywilizacyjna. różnica pomiędzy Dobrem, a złem.

nie ma w języku ludzi kulturalnych słów dostatecznie obelżywych, by móc określić wasze postępowanie.

#policja #dzieci #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rozowepaski #katowice #kryminalne #czestochowa #prawo
  • 27
@mieszczanski_trubadur: Żałosna próba obrony chorych poglądów Mentzena. Nie dociera do Ciebie, że każdy będzie po swojemu interpretował, co to znaczy "wychowawczy klaps"? Że dla tych patusów, które zakatowały Kamilka, w ich zachowaniu nie było niczego wyjątkowego? Bo krnąbrne dziecko należy ukarać?
Chcecie cofnąć się do średniowiecza - proszę bardzo. Ale nie zabierajcie tam normalnie myślących ludzi.

CO dobrego wynika z fizycznego karania własnego dziecka? Może ktoś mi to wytłumaczy?
Bo mam
@mieszczanski_trubadur: Zasadniczo lubię zasadę, że Twoja wolność jest ograniczona wolnością innych ludzi.
Związki partnerskie - ok. Są miejsca, gdzie propaganda LGBT jest przesadzona (np. Netflix), ale na pewno nie jest to takie zagrożenie, jakie próbuje przedstawić Konfa czy SolPol. Religia jak najbardziej ok, pod warunkiem, że nie będzie się wtrącać do spraw państwa, które ma być świeckie. A aborcja to złożony problem. Nie jestem ani za całkowitym zakazem, ani za dowolnością.
@mieszczanski_trubadur: będziesz teraz przepytywał @obywatel_83, żeby mu nakleić na czole czy wg Ciebie jest w kategorii lewak, prawami, centrysta? XD

Śmierć tego chłopca to tragedia i nie ma tutaj watpliwości. Nawiąże do tego klapsa: nie ma czegoś takiego jak WYCHOWAWCZY klaps, w jaki sposób niby dorosły człowiek miałby coś przekazać dziecku klapsem? Że jest większy, silniejszy i trzeba go słuchać, bo użyje swojej siły, więc masz się go bać? To