Wpis z mikrobloga

zrównoważony rozwój - to hasło mi się kojarzy z planem NWO o całkowitym pozbawieniu ludzkości praw wolności, prywatności pod hasłem nie będziesz nic miał i będziesz szczęśliwy

Ja ogólnie mam to w dupie, a nawet cieszę się, bo mi się w życiu nie powiodło (przez uzależnienia od gier mmorpg) , za to w grze World of Warcraft jestem szanowany, ale no to mnie po prostu szokuje, jak ludzie sprzeciwijacy się są skutecznie zamilczani, przez co wygląda to tak jakby ludzie spali i byli naprawdę mało rozumni. I tu na wykopie, nie wiem, czy to są płatne trolle czy po prostu mało rozumni ludzie, ale dalej skutecznie te rzeczy są sprowadzane do szurii i obśmiania. #nwo #worldofwarcraft #koronawirus #szury #wojna
  • 2
zrównoważony rozwój


@Cechini_Mistrz: to takie typowe dla komuszkow nadawanie przyjaznych nazw na ich zamordyzm - no bo kto by nie chcial zeby byl rozwoj i to jeszcze zrównoważony.
Podobnie sprawiedliwość społeczna - no sprawiedliwosc jest super, kazdy kto ma z tym problem to szur hehe, co nie chce zeby bylo sprawiedliwie.
Albo prawa osob z roznych tam grup LEDTV - no przeciez to podstawowe prawa, jak to nie dac ludziom podstawowywch