Wpis z mikrobloga

Istnieją streszczenia podcastów Hubermana albo Richa Rolla? Chodzi mi o takie kompendium każdego z odcinków. Niestety nie mam czasu słuchać wywiadów po 3h-4h których ktoś sobie nagrywa dla zarobku. Często przeszukuje komentarze pod filmem, ale stosunkowo rzadko są tam streszczenia. Niekiedy się trafiają, jest to czyste złoto. Może istnieją jakieś blogi na które natkneliscie się? Będę wdzięczny za wszelkie info
#produktywnosc #wiedza #gruparatowaniapoziomu #pytanie #nauka #huberman #rozwojosobisty
  • 7
@interpenetrate: możesz przeszukać podcastnotes.

Niestety nie mam czasu słuchać wywiadów po 3h-4h których ktoś sobie nagrywa dla zarobku

jeśli myślisz że ktokolwiek robi jakiś podcast jest za darmo, to się mylisz. Szczególnie ktokolwiek kto taki, przed którym musisz zrobić wiele godzin researchu.
jeśli myślisz że ktokolwiek robi jakiś podcast jest za darmo, to się mylisz. Szczególnie ktokolwiek kto taki, przed którym musisz zrobić wiele godzin researchu.


@factoryoffaith_: nie rozumiesz o co chodzi. Nie mam na myśli że w obecnej gospodarce będzie ich wiele motywować by robić za darmo.
Mam na myśli, że to ich praca, ich lifestyle, ich najważniejsze zajęcia. Nie moje życie, nie moje motywację, nie moje możliwości. To tak jakby śledzić
@interpenetrate: to nie jest jego najważniejsze zajęcie xd prowadzi lab i jest wykładowcą na dobrym uniwersytecie. Śledząc jego podcast nie jedzisz jego, a jego podcast. Nie sprzedaje w nim swojego życia - rzadko używa go jako przykładu, ale zawsze sensownie. Nie śledzę żadnych gwiazd, nie uznaję kultu jednostki, ale nie widzę związku ze słuchaniem podcastu. Jest ogromna szansa, że jeśli przeczytasz streszczenie to po dwóch tygodniach nie będziesz już go pamiętał.
@interpenetrate: To huberman.rile.yt/ znasz?

Z opisu https://www.reddit.com/r/HubermanLab/comments/zobben/new_ai_application_for_huberman_lab_fans/:

I built an AI application for fans of The Huberman Lab podcast (and because I wanted it for myself). It allows you to ask a question and get an answer based on what Dr Huberman has said in a past episode, or search for a topic and see related excerpts from the podcast with timestamped links. It's built with the latest transcription, embedding,