Wpis z mikrobloga

Niedawno założyłem konto na Fortunie i dostałem do wykorzystania bonus do 100 zł . Nie rozumiem jednego zapisu w regulaminie tego bonusu. Tutaj cytat z regulaminu ' 4) Jeśli tym razem Fortuna Ci nie będzie sprzyjała – po 24 godzinach zgarniesz zwrot o równowartości stawki Twojego kuponu do 100 zł, który możesz wypłacić lub grać dalej! W przypadku kuponu za 100 zł bonus wyniesie 100'
W takim razie jeżeli wpłacę na swoje konto 100 zł i postawię te 100 zł na przykład na zwycięstwo Izraela w finale Eurowizji i przegram zakład to gdzie wróci te 100 zł? Czy wróci to na konto z którego będę mógł te pieniądze od razu wpłacić z powrotem na swoje konto bankowe czy tez wróci na konto bonusowe i te pieniądze będę musiał jeszcze kilka razy obrócić przy jakimś określonym kursie? I jeszcze jedno pytanie. Ile z tych 100 zł wraca? Cała kwota 100 zł czy też jest ta kwota pomniejszana o jakiś podatek?

#bukmacherka #bukmacher #fortuna #sts
  • 15
po 24 godzinach zgarniesz zwrot o równowartości stawki Twojego kuponu do 100 zł, który możesz wypłacić lub grać dalej!


@Edenes: Wszystkie odpowiedzi są tutaj. 1:1, ale nie więcej niż 100 zł i nie musisz grać, możesz od razu wypłacić.

Możliwe, że kręcą wałki, które są sprzeczne z ich regulaminem, ale to inna inszość.
ale moim zdaniem w tym zdaniu może być haczyk ' W przypadku kuponu za 100 zł bonus wyniesie 100' ' Jak słyszę słowo bonus wyniesie 100 zł to tak jakby pieniądze wpadły na konto bonusowe a to wtedy oznacza ,że trzeba będzie je kilka razy obrócić przez jakiś kurs zeby weszło na konto sluszące do wypłat

@COVID-21: @Nemayu @Zaqwsxe
@Zaqwsxe: tak.Chcę postawić Izrael w top 3 konkursu.. Dlaczego pytasz? Też obstawiasz na Eurowizji? Izrael po próbach jest dość wysoko oceniany na youtube i w rankingach. Trochę wyglada na to ,że ma szanse na 2 miejsce w głosowaniu ludzi. Nie wiem jak jury to oceni ,ale piosenka ma w sobie haczyk na jury bo są elementy instrumentalne , głównie skrzypce w drugim refrenie więc jury może przez to ten utwór docenić
@Zaqwsxe: po analizie możliwych wyników w głosowaniu ludzi oraz w głosowaniu jury stwierdziłem ,że jest trochę zbytnie ryzyko.Co prawda Finlandia zapewne zostanie uwalona przez jury ,ale w walce pozostaje lubiana przez jury Szwecja , którą widzowie też umieszczą na conajmniej 4 pozycji i Francja , która też może wygrać ten konkurs co jest dość prawdopodobne biorąc po uwagę efektowność tego występu.
@Zaqwsxe: w sts miałem dwa kupony. Jeden i drugi za stawkę 20 zł . Niestety obu nie trafiłem ,ale w drugim zakładzie miałem 3 zdarzenia z których jedno się sprawdziło i chyba dlatego z tych 40 zł dostałem jakimś cudem z powrotem chociaż 17 zł. Chyba za to. Wiesz .Ja dopiero zacząłem grać u bukmachera .Eurowizja to był dobry pomysł bo oglądam ten konkurs od 19 lat więc całkiem sporo rzeczy
Edenes - @Zaqwsxe: w sts miałem dwa kupony. Jeden i drugi za stawkę 20 zł . Niestety ...

źródło: Zrzut ekranu (23)

Pobierz