Wpis z mikrobloga

@L3stko: jak zawsze przed wyborami bo do sondaży nie weryfikuje się czy ktoś nie jest czasem z podstawówki, a potem po wyborach będzie mniej niz 4% oddane pisowi i plakanko że oszukane wybory XD banda dzbanow
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec na zagłosuje na konfe z braku laku. Jeszcze nie mieli okazji rządzić. Reszta miała z rożnym skutkiem. Dziwi mnie 33% PiS. Jeszcze ich elektorat nie wymarł?
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: czemu tak myślisz? Piszesz tak, bo ktoś ci tak napisał czy sam na to wpadłeś? Jakieś źródło? Czy piecze cie sam fakt, że nie będziesz mógł zamordować małego dziecka xd, bo jeśli chodzi o aborcje to faktycznie straszne taliby XD
  • Odpowiedz
@L3stko: Takie sondaże można i trzeba wsadzić se w #!$%@?ę lub dupę. Co to za odpowiedź "nie wiem/trudno powiedzieć"?
Startuje taka partia? Te ok. 10% głosów należy #!$%@?ć i w ogóle nie wliczać do średniej.
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny piecze mnie fakt trzymania w tej partii szurów, onucy, antyszczepów. Durne pomysły cwaniaka mentzena i język nienawiści i chłopskiego rozumu. Dzieci można usuwać w Czechach więc mi to obojętne... @sexlord ja też nie rządziłem więc będę na mnie zagłosuj. Świetny argument ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny zdjęcie Brauna z z afd niemieckimi onuca To z wczoraj.
Wystawienie przygłupek Sochy i Godek na listy z lat ubiegłych. Czego jeszcze chcesz więcej. Jak to za mało to nie mam faktycznie argumentów. To jest partia idiotów dla idiotów¯_(ツ)_/¯(°°
  • Odpowiedz