Wpis z mikrobloga

@Dejw983 a Ty uważasz, że laska, która dba o siebie i robi sobie sesje fotograficzne żeby wstawić je na insta, szuka leniwego przegrywa?
Tylko dlatego bo jest z Ukrainy?
  • Odpowiedz
Nie wiem co to za propagandysta wymyslił, ze Ukrainki nie są hipergamiczne


@CloudSpanner: to chyba chodziło o to że niektórym się wydawało że polski przegryw będzie wyżej na drabinie atrakcyjności niż ukraiński średniak
  • Odpowiedz
@Dejw983: Normalne Ukrainki pewnie nie potrzebują tindera bo od razu będą mieć kolejkę spermiarzy na żywo, na tinder idą tylko takie, które chcą reklamować instagram albo znaleźć sponsora
  • Odpowiedz
@sxilll: Z tą reklamą insta to też trochę bajki. Duża część lasek tak weryfikuje typków z którymi pisze, a w szczególności hajs jaki masz i co jesteś w stanie zaoferować. Poza tym nawet odsiewanie dużej ilości fake kont chadów, bo oprócz oszukanego profilu na tinder/ badoo musiałbyś jeszcze zrobić fejkowego insta z followersami.
  • Odpowiedz