Wpis z mikrobloga

@adzioq: hmm zawsze mnie to zastanawiało jaki jest sens robienia jakiś turnijeów gdzie jest tylko pare sensowych klubów a reszta to araby itd znaczy pewnie wiem tu chodzi o kaske i zeby bylo fair play zeby kazdy mogl z kazdym pograc a nie "najlepsi" z "najlepszymi" głównie mi chodzi o jakies klubowe mistrzostwa swiata itd
@Dejwor: Przeciez graja tam najlepsi z najlepszymi XD W innych kontynentach tez masz cos takiego jak Liga Mistrzow i nastepnie kazdy klub, ktyory wygral taka LM w swoim regionie bierze udzial w tym turnieju. Umniejszanie temu pucharowi jest naprawde glupie, bo zeby sie do niego dostac trzeba cos osiagnac. To ze w 99% wygrywa druzyna z Europy to juz nie ich wina.

chodzi o jakies klubowe mistrzostwa swiata itd


Ktory jeszcze
To ze w 99% wygrywa druzyna z Europy to juz nie ich wina.


@adzioq: nie no to wiadomo ze w tych turniejach kazdy gra ale jak wchodze na wikipedie to zazwyczaj w finale jest jakas marna druzyna arabska vs euroipejska, moze tak akurat zawsze sie losuje, nie jestem mocno zagłębiony w to wszystko. Wiadomo im wiecej takich pucharów tym lepiej dla każdego
Dejwor - >To ze w 99% wygrywa druzyna z Europy to juz nie ich wina.

@adzioq: nie no ...

źródło: obraz_2023-05-07_162139587

Pobierz
@Dejwor: To swiadczy o tym, ze Liga Arabska to 2 najlepsza liga swiata ( ͡° ͜ʖ ͡°) W finale nie moze grac druzyna z Eruopy z druyzna z Europy, bo jest tylko jedna LM w sezonie
W finale nie moze grac druzyna z Eruopy z druyzna z Europy, bo jest tylko jedna LM w sezonie


@adzioq: ahaaaaa to wiele wyjasnia dlaczego tak wygladaja finały