Wpis z mikrobloga

Czy ten Facebook Marketplace działa w tak upośledzony sposób czy ja coś robię nie tak?

Chcę sprzedać starą kosiarkę do trawy - logicznym jest, że ogłoszenie powinno zostać umieszczone w kategorii głównej Ogród i otoczenie, podkategorii Maszyny ogrodnicze i podkategorii szczegółowej Kosiarki do trawy by potencjalny zainteresowany mógł je łatwo odnaleźć (przynajmniej na wersji przeglądarkowej, nie wiem czy w aplikacji są te same kategorie).

Tymczasem przy wystawianiu ogłoszenia mogę wybrać jedynie kategorię główną Ogród i nic więcej co zapewne powoduje fakt, że finalnie ogłoszenie trafia do kategorii głównej Artykuły remontowe. Jak to ominąć - tak działa algorytm i nic z tym nie da się zrobić? (widzę, że w tej kategorii artykuły remontowe jest strasznie namieszane - kosiarki, myjki, samochody i nie wiadomo co jeszcze).

#marketplace #facebook #facebookcontent #seo #marketing #marketinginternetowy #sprzedam #pozycjonowanie
lunar4 - Czy ten Facebook Marketplace działa w tak upośledzony sposób czy ja coś robi...

źródło: market

Pobierz
  • 1