Wpis z mikrobloga

  • 2
@JakKompocikToTylkoTruskawkowy: najbardziej to że cały serial trzyma w napięciu, udane retrospekcje wplecione we "wspomnienia" głównej bohaterki, super pokazane relacje międzyludzkie, to jak łatwo #!$%@?ć wieloletnie przyjaźnie, kasa, narkotyki, z jednej strony bananowa młodzież z prywatnego liceum a tak naprawdę problemy szarych ludzi do tego zjeb*ali sobie na starcie życie ehh ciekawe jak dalej się potoczą ich losy dziś już jeden z bohaterów popełnił samobója także no ciśnie ich to co zrobili
  • Odpowiedz
  • 0
@JakKompocikToTylkoTruskawkowy: to jest także niby może sie wydawać płytki i głupi ale jak się z każdym odcinkiem poznaje tych ludzi, fabuła coraz mocniej dąży do pokazania prawdy co zrobili w dniu zaginięcia Alicji :) to i się im kibicuje, i się podziwia i się ich wyzywa jednocześnie od debili :)
  • Odpowiedz
@Melkovva_ ja lubię polskie produkcje, szczególnie, że nie ma ich wiele. Tutaj ciekawie zapowiadająca się historia, trochę przerażający styl życia dzisiejszej młodzieży, bananów, homo itp. Ogólnie czekam na kolejny odcinek z niecierpliwością no i z tym samobójem to jeszcze nic pewnego. Choć ja już w drugim odcinku powoli rozgrywałem co się stało, ale w każdej chwili serial może zaskoczyć. Często wydaje Ci się, że wiem co i jak a na końcu wtf
  • Odpowiedz