Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bekazkonfederacji #partiamem #afera #sektamentzena #bekazprawakow

Pan Roman wciąż dojeżdża Mentzena a on cichutko siedzi. To oznacz tylko, że niedługo KonfedeRuscy dołączą do bandy okradającej Polaków.

Takie plotki ludzie głoszą, że rozmowy pomiędzy PiS, a Mentzenem (bez ZZ) wchodzą w decydującą fazę. Tylko PiS chce wykluczenia Brauna i Korwin-Mikkego. No i ZZ blokuje jeden z istotnych warunków umowy…

A pan Mentzen wciąż nie odpowiedział: kto go szantażuje?

no i najważniejsze pytanie: KTO SZANTAŻUJE MENTZENA?
To niebezpieczna sytuacja, że ktoś ma na niego kwity a on będzie w pisowskim rządzie!

EmDeCe - #konfederacja #bekazkonfederacji #partiamem #afera #sektamentzena #bekazpraw...

źródło: obraz_2023-05-05_130749123

Pobierz
  • 11
@EmDeCe: Napisałem niepłatnym. Powielasz za darmo jego wymysły, dałeś się złapać na "nie brak opinii, że", tak samo propaganda działa w TVP, tylko na wykopie zamiast starych bab, łykają ją neuropki i inni antykonfederaci.
  • 0
@Gerax9:

Napisałem niepłatnym


Faktycznie, z rozpędu źle przeczytałem, mea culpa.
Co do tych rozmów, sam Korwin przecież przyznaje, że takie rozmowy "będą, są" i w komentarzach sami zwolennicy też mi na to zwracają uwagę, że to normalna rzecz. Więc nie wiem o co ci chodzi.
EmDeCe - @Gerax9: 
  Napisałem niepłatnym

Faktycznie, z rozpędu źle przeczytałem, me...

źródło: obraz_2023-05-05_180420170

Pobierz