Wpis z mikrobloga

@Kaloryfe: w maku hamburger albo cheeseburgery też są śmiesznych rozmiarów i ich zawartość a kosztują 6zł chyba? Trzeba ze 4 zjeść żeby coś poczuć. Więc chyba lepiej iść na kebaba za 18zl i pół dnia masz z bani jedzenie
  • Odpowiedz