Wpis z mikrobloga

Potrzebuję tak z 5-10 GB internetu w strefie 1 w roamingu w #orange na kartę. Którą ofertę najlepiej wykupić, żeby mieć najtaniej?

Co prawda nie mam 5G, a Social Pass za granicą nie działa, ale chyba "Rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu + 40 GB + Social Pass + 5G" wychodzi najkorzystniej, bo dostanę 6,09 GB za 39 zł? Czy teraz też jest jakaś promka jak zrobię aktywację przez apkę?
  • 3
@sing: Jak coś to orange specjalnie zaniża limit internetu w UE łamiąc przy tym jako jedyni w Polsce przepisy unijne w tym temacie. Prawidłowo za 39 zł płatnego pakietu powinni ci dać 7,47 GB internetu na terenie UE. Lepiej kupić kartę z innej sieci do roamingu i mieć więcej GB, przyznawane prawidłowo do tego co się zapłaciło.
@sing: Jakby Ci się chciało bawić, to weź dowolony starter za 5 zł i przenieś numer do Orange Flex, za przeniesienie jest teraz promka 3 miesiące za 1 zł i zdaje się można wybrać dowolny pakiet więc za 6 zł jeśli dobrze rozumuje masz na miesiąc 150GB neta w kraju, no limit rozmów, sms, mms i 15,34 GB neta w roamingu UE ;)