Wpis z mikrobloga

  • 1
@Maly_Jasio: niemoralna jest zdrada, skoro dla Cb sex analny jest niemoralny to zapewne uważasz że każdy sex przy zapalonym świetle i w pozycji inna niż misjonarska jest niemoralna. Upublicznienie danych to jest przestępstwo. Ale nie można tu mówić o oczernianiu jeśli taka sytuacja się wydarzyła.
@Basiura89: brzmi logicznie. Dlatego robi się aferę żeby pokazać całemu światu ja i tego typia o krytego honor i prywatność walczą rzekomo ułomki z wykopu xD fakty są takie że po prostu dobrze się bawią niszcząc życie kobiecie a ten typ nie ma żadnego znaczenia. Każda afera nas wykopie tego typu wygląda i odbywa się identycznie
@Sisal

o kurde, baba wstawiła posta ze zdjęciem typa i danymi, jak tak można oczerniać ludzi (°°


dojedźmy ją udostępniając zdjęcia i dane typa dalej, tak żeby upewnić się, że historia pójdzie w całą Polskę xD
Tak w wypadku #aferaanalna wydaje mi się że wykopki troszkę przesadzają z dojezdzaniem tej kobiety.


@Sisal: Nie, nie przesadzają. Ta kobieta chciała zlinczować chłopa tylko dlatego że coś jej z nim nie wyszło. Zasługuje na pełną pogardę, jako agresor i główny hejter. Bo przypominam że to ona rozpoczęła szykanowanie tego gościa oskarżając go o zrobienie sobie krzywdy, co jest oczywistą nie prawdą, bo dwoje dorosłych ludzi się zgodziło na specyficzny rodzaj
troszkę przesadzają z dojezdzaniem tej kobiety


@Sisal: otóż nie, po prostu zadziałał efekt Streisand (fikołki Andżeli nt. pozwów, bany tutaj za niewinność, jakiś chłop na PPBIT wspomniał o aferze, to na grupce pojawił się post szkalujący z jego twarzą itd)
@Basiura89: true. Tu nie chodzi że baba w anal poleciała na ostro, nikogo to nie obchodzi. Chodzi o to że udostępniła zdjęcia discmana z jego nazwiskiem i mówiła że "znasz kogoś 5 miesięcy i nie wiesz co mu #!$%@?". Baba pewnie pijana, dobrze dupsko wypięła, chlop jak #!$%@? petardę to doszło do kontuzji. Tu nie ma winnych. Ostra zabawa ma to do siebie że może się coś #!$%@? bo to właśnie
@Akshxh: no i są jakieś wątpliwości odnośnie zachowania wierności do współmałżonka. Nie moja sprawa, ale innych to też podkręca. Żyjemy w poyebanych czasach. Nie wiem czy cokolwiek dotarło dotąd do tej kobiety odnośnie afery, ale chyba nikt by nie chciał być w jej skórze. Kiedyś by się śmiał tylko SOR. Dzisiaj cały internet.
@Basiura89: no baba ma #!$%@? :p ale jak to mówią "mieczem wojujesz, od rakiety giniesz" albo jakoś tak. Z jej profilu na fb nie szło się doszukać czy miała męża bo zdjęcia miała albo solo albo z dzieciakiem. To że miała męża to już wymysl wykopków.