Wpis z mikrobloga

Mircy mój kolega chciał kupić sprzęt na raty w RTV Euro ale gość który obsługiwał powiedział ze raty są tylko mozliwe jesli wykupi sie jednoczesnie jakies ubezpieczenie raty kredytu (cos takiego) - jak zapytałem czy mozna z tego zrezygnować to odpowiedzial ze nie ma takiej mozliwosci i ze dopiero po miesiacu jest opcja rezygnacji. Czy to rzeczywiscie tak wygląda? Co to za ubezpieczenie, jest jakis regulamin tego?
#rtveuroagd #zakupy #raty #oszukujo
  • 14
@DavyX: to "ubezpiecznie" to najczęściej wciskany kit, żeby wycągnąć od klienta więcej kasy i sprzedać dodatkowy produkt (bo jest to po prostu dodatkowy produkt firmy ubezpieczeniowej z którym sklep ma umowę)

bardzo często konsultanci wciskają kit, że trzeba koniecznie kupić to ubezpieczenie a tak nie jest wcale
@Catmmando: no wlasnie ostatecznie zakup nie doszedł do skutku,bo Pan stwierdzil ze bez tego nam nie sprzeda. Maja w ogole prawo odmowic mi sprzedazy czegos i twierdzic ze sprzedadza tylko z ubezpieczeniem? xD
@DavyX: Jemu płacą prowizje za wciskanie ubezpieczeń, a zyski sklepu go nie obchodzą, więc w tym celu może nawet zadziałać na szkodę sklepu, bo zyski sklepu, to nie są jego zyski. Dlatego miał to gdzieś, że nic nie kupisz.
@DavyX hahah sprzedawca eurortvagd ma zjebe od przelozonego i musi sie przed nim tlumaczyc jak sprzeda cos na raty bez teog ubezpieczenia. Oni jezdza na szkolenia jak to sprzedawac to ubezpieczenie bo glownie na tym zarabiaja a nie na produktach czy ratach

Napisz maila do centrali ze tak zrobil to go #!$%@? z roboty xd
@dlaczego_michau: wlasnie sie zastanawialem nad tym ale nie pamietam jak sie gosc nazywał + mam obawy ze centrala tez to bedzie miala w dupie bo z tego co czytam to tak w kazdym sklepie robia wiec zapewne oni o tym wiedzą
@DavyX: Temat wałkowany tysiąc razy, użyj opcji szukaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oficjalnie firma mówi zgodnie z prawdą, że ubezpieczenia nie są obowiązkowe. Natomiast regionalne kierowniczki ratalne cisną dziewczyny od rat na maksa, używając metod zakrawających o mobbing. Szkolenia też ładnie pięknie wszystko dobrowolnie ale klient ma myśleć że jest obowiązkowe. Skoro raty masz nieoprocentowane to zgadnij na czym zarabia firma - ubezpieczenia, karty kredytowe, pozyskiwanie email