Wpis z mikrobloga

Kupuje ktoś z Was używane opony? Albo sprzedaje?
Bo mam dwie opony letnie Hankook Kinergy Eco 195/65 R15 91 H z 2019 + 2 takie same ale to starocie z 2012, czy dwie opony używane z 2019 się jeszcze sprzedadzą czy jak ktoś takie starsze kupuje to tylko komplet?
Nie wiem czy wystawiać gdzieś te dwie czy wywalić wszystko, te z 2019 nie mają żadnych uszkodzeń, dobry bieżnik bo mały przebieg.

Jeszcze zimówki, kupiłem w tamtym roku Dębica Frigo 2, tak się zastanawiam czy lepiej sprzedać je i kupić nowe jak będą 2 letnie czy 3 letnie? Jak myślicie że to się bardziej opłaca? Jak tak kupujecie albo sprzedajecie, to duża jest różnica w cenie pomiędzy 2, a 3 letnimi?

Oczywiście wiem że mogę sobie zobaczyć na ogłoszenia olx, ale tam są ceny za ile ktoś wystawił, a nie za ile ktoś kupił, a chodzi mi tutaj o opinię kogoś, kto wie po ile faktycznie takie chodzą i czy się sprzedają.

#opony #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@RobinSchudl: a chcesz kupić? :D ludzie serio kupują używane opony, jeśli kogoś nie stać na nowe, to lepiej niech sobie kupi 3-4 letnie niż jeździ na 10 letnich.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@trzaichlac69: po co płacić wulkanizatorowi za utylizację jak mogę oddać bez dodatkowej opłaty w ramach odbioru śmieci za które i tak muszę płacić? Po co miałbym więc płacić za to drugi raz? :) Nie wyrzucaj tak bezmyślnie kasy, nawet jeśli to niedużo, bo na drzewach nie rośnie.

Dlatego też pytam, bo jeśli mogę mieć za te dwie opony stówkę albo dwie, a przy okazji ktoś jeszcze je wykorzysta to po co
  • Odpowiedz
@voot: Ja nigdy bym nie kupił nowych i kupuje tylko używane. Bez różnicy mi czy dwie czy cztery sztuki. Te z 2019 możesz normalnie wystawić na olxie, zawsze ktoś się znajdzie co to kupi, pytanie tylko za ile. Jak wystawisz za darmo te z 2012 to zawsze sie znajdzie jakiś amator driftu co je jeszcze dojedzie do końca. Rozmiar akurat pod stalówki do starego bmw.
  • Odpowiedz