Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie do użytkowników #steamdeck
głównie to do grających w NBA (ewentualnie FIFA i pochodne z racji podobnego sterowania) ponieważ to z myślą o niej rozważam zakup, jak wam się gra? Pooglądalem teoretycznie masę filmów ale jakoś nikt nawet mimochodem nie wspomniał że jest dobrze, poki co korzystam z rozwiązania DS + telefon + remote play na ps5, ale ekran mam za mały żeby komfortowo grać, do tego dual sense z racji kształtu nie zawsze mieści mi się do walizki, no i muszę mieć dobre połączenie z netem a o to też nie zawsze łatwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
@OldBull: switcha miałem ale pozbyłem się dość szybko, 2k22 i 23 działają jak na starej generacji konsol, a głównie o singla chodzi mi żeby grać mobilnie, w MyTeam tłukę na ps5. Poczekam na premierę 24 zamówię i zobaczę, najwyżej później sprzedam albo zwrócę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deska_o0 Na Xbox series w poprzednia odsłonę grałem. Ale tryb myteam jest zbyt uzależniający :) Patrzyłem wczoraj na ceny 2k23. Pomysle, ale chciałem się skupić na nowej zeldzie :)
@OldBull: MyTeam uzależnił mnie tylko przy pierwszej odsłonie, później już nauczyłem się rekreacyjnie grać, ale jest to jednak gra która odpalam najczęściej i pograłbym w MyCareer jak nie mam dobrego neta, a do tego steamdeck wydaje się idealny ( ͡° ͜ʖ ͡°)