Wpis z mikrobloga

1 maja, czyli święto pracy - gdzie powinieneś być tego dnia? Może u kuzaja na działce? No wiesz, grill, piwko i takie tam... No chyba Cię porąbało! Do roboty przegrywie, stulejarzu jeden wysłuchiwać zrządzeń brygadzisty i wylewać z siebie siódme poty, a nie majówkować jak normik.

Jeśli ktoś z tagu spędził miło ten dzień z rodziną, to mu naprawdę zazdroszczę, bo ja zapierdzielałem w zakładzie jak Beduin po pustyni i jeszcze nasłuchałem się niemiłych rzeczy od brygadzisty. Dobrze, że jutro idę na inną zmianę.
#przegryw #przegrywpo30tce #operatormaszyn3k #dzienzzyciaprzegrywa
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - 1 maja, czyli święto pracy - gdzie powinieneś być tego ...
źródło: ralphandsam6
  • 22
@Dafiq: Raz byłem na próbnej w jednym poznańskim call center, nigdy w więcej. Po tamtej próbie poszedłem do tej firmy, gdzie jestem obecnie. Przez 10 lat dawałem tam radę, trzy ostatnie lata mnie tam wykończyły i nie tylko mnie. Jeden brygadzista dał wzór CV. Teraz tylko znaleźć wzór wypowiedzenia i nara. Majówkę mam dupie, no chyba, że murzę wysłuchiwać nieprzyjemnych uwag na swój temat. Wielkanoc przelała czarę goryczy.
daj niesistniejący Bóg rok 2001


@CulturalEnrichmentIsNotNice: Skąd wiesz, że nie istnieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam nie jestem super religijny itd. ale z tego co pamiętam to w/w "istota" daje nam w życiu wolną wolę i nie ingeruje w sprawy śmiertelników. Nie wiem skąd w ludziach to mylne przekonanie, że jak zaczną się modlić itd. to spadnie im przysłowiowa gwiazdka z nieba. To tak nie działa i