Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Wbrew pozorom oskarki, julki, czy przegrywy dzielą się wiele podgatunków które ciężko ze spobą porównywać. Przykładem jest choćby tzw. oskarek kryptoprzegryw. Nie wiem w sume jak bardzo jest on rozpowszechniony, ale ja osobiście paru takich spotkałem.

Cechą wyróżniającą owego gatunku jest wiedzenie podwójnego życia i zadawanie się po szkole z grupą niepopularnych kolegów przegrywów. Zazwyczaj taki oskarek głównie gra z nimi w gry multiplayer i narzeka jak bardzo męczące jest bycie pozerem. Czasami można być świadkiem jak wymyśla dla normictwa wymówki dlaczego nie może przyjść na imprezę, a tymczasem prawdziwy powód to siedzenie w piwnicy przed komputerem. Często można usłyszeć jak szkaluje swoje znajome julki i oskarki. Jednocześnie, gdy jest w ich otoczeniu, to unika swoich przegrywowych kolegów jak ognia. Byle by tylko ktoś nie posądził go o zadawanie się z nimi, bo wtedy ucierpi jego wizerunek i status wśród oskariatu.

Ktoś z was też miał doczynienia z przedstawicielami tego gatunku? Przyznam, że bardzo ciekawy typ. To bywa naprawdę zabawne gdy po zobaczeniu znajomej julki na korytarzu nagle zaczyna uciekać i udawać, że cię nie zna, a kilka godzin później siedzi z tobą na chacie głosowym i wyzywa ową julkę xD

#przegryw #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #normictwo #bekaznormictwa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 1