Wpis z mikrobloga

Ideał kobiety 20-30 lat temu: dziewica do ślubu/zaręczyn, nie lata z gołym dupskiem, wybiera albo dom albo pracę, ale chce mieć dzieci.

Ideał kobiety w 2023 roku: nie ruchała się jeszcze z psem i nie ma murzyńskiego dziecka.

Faceci facetom zgotowali ten los, bo boomerzy lat komunistycznych wychowały dosłownie pipki, które akceptują każda degenerację, żeby tylko powąchać pochwę.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 73
Faceci facetom zgotowali ten los, bo boomerzy lat komunistycznych wychowały dosłownie pipki, które akceptują każda degenerację, żeby tylko powąchać pochwę.


@HeavyMagicMissle: raczej kobiety kobietom bo od jakichś 50 lat w wychowywanie mężczyzn w dużo większym stopniu angażują się kobiety wychowując mężczyzn na te chodzące #!$%@? które są ideałem teściowej, ale córki szczają na tych facetów ciepłym moczem

ja to ogarnąłem dość szybko na spotkaniach rodzinnych jak nawet starsze grażyny wspominają z
Strategia to rozwój seksrobotów i zastąpienie zwrotów kobieta/mężczyzna człowiekiem w prawie. Wtedy niech spróbują rywalizować z tymi ich małymi mózgami, wątłymi ciałami i psychiką dziecka.


@Maximus_Wykopus_Dickus:

pełnia obowiązków publicznych powinna gwarantować pełnię praw publicznych - w tym powołanie do wojska w celach służby ojczyźnie i przede wszystkim bycie obywatelem, mieszkanie i płacenie podatków na terenie państwa o którym chce się decydować

kobiety które nie mają dzieci mogą wyjechać w razie wojny