Wpis z mikrobloga

"Praca w systemie e-IC została już rozpoczęta w innej karcie lub oknie przeglądarki.
Prosimy o zamknięcie bieżącej karty lub okna przeglądarki i kontynuowanie pracy w jednym oknie lub na jednej karcie przeglądarki."

6 lat i dalej ten sam problem na tej gównianej stronie. Na dodatek brak możliwości kupienia miejsc obok siebie. Gdzie ja #!$%@? żyje xD

#pkp #polska #panstwowegowno #podroz #chlew
  • 5
@gracilis nie zawsze nie znaczy, że w ogóle tak jest. Bądź precyzyjny i nie rzucaj na lewo i prawo haseł, które nie malaja pokrycia w rzeczywistości. System przydziela miejsca obok siebie jeśli podczas jednego zakupu rezerwujesz ich więcej, jeśli tego nie robi to widocznie nie ma takiej możliwości, a ta może się pojawić później ze względu na różne czynniki, np. rezygnację podróżnego z zakupionego już biletu.
Problem jednej karty podczas zakupu nie
@Pociongowy: bądź jednak uczciwy i jeśli masz doświadczenie z projektowaniem systemów lub ux/ui to przyznaj, że system jednak nie jest idelny, że tak eufemistycznie się wyrażę. Jeśli nie masz takiego doświadczenia, to proponuję byś zdał się na opinię innych ludzi które takie doświadczenie mają i oceniają system... "przeciętnie". System może stara się tak przydzielać (obok siebie), co nie zmienia faktu że niekoniecznie zawsze tak robi, mimo że technicznie takie możliwości są.
@Oo-oO System jest wymieniany z racji tego, że ten obecny jest po prostu przestarzały i nie spełnia swojej funkcji względem oczekiwań każdej ze stron. W żadnym miejscu w sumie nie mówiłem, że jest on dobry (zgadam się, że jest przeciętny), ale też trzeba spojrzeć na to, że jest to zabezpieczenie pewnego rodzaju, które może w obecnych czasach nie do końca się sprawdza. W sprawie tego, że system nie zawsze przydzieli wolne miejsca