Wpis z mikrobloga

Jaki tablet brać? Zastanawiam się na xiomi mi pad 5 ( cena trochę kosmos za 2 letni tablet), iPad 9 gen.( Tu nie pasuje mi rozstaw ekranu i trochę by mi przeszkadzało mieć czarne pola podczas oglądania czegokolwiek). A może jakaś także alternatywa jak redmi Pad ( ma 6/128 ale gorszy procesor). Ma ktoś któryś z tych modeli i pochwali się jak wrażenia z użytkowania?
#tablety #elektronika # Xiaomi #ipad #redmi
  • 9
@zacv Android momentami sprawia wrażenie jak by nie był przeznaczony na tablety niezależnie czy mówimy tu o chińczyku za 300 zł czy o tablecie samsunga za 3000zł. Sam mam surface go 2 w najsłabszej wersji i wykorzystuje go właśnie do mediów, czasem gram na nim w różne gierki za pomocą geforce Now, a jako że jest to tablet z pełnoprawnym windowsem to możesz sobie w razie potrzeby zainstalować na nim jakieś lekkie
@zacv: Nie używam. Był to prezent dla brata ale bawiłem się dwa dni. Ja tam jestem ortodoks #!$%@?ł bym odrazu cały soft i te nakładki napuchniete od xałomi i lineage os wrzucił ;) Do wydajności się nie mogłem przyczepić, petarda, dźwięk też bardzo dobrze, nie znam ile sot na baterii robi bo nie tyrałem go mocno ale w necie napewno znajdzies. Ogólnie do 2k wtedy nie było nic innego ciekawego, rysika