Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka popularność tagu rośnie, stąd moje pytanie, czy to kolejne patostreamy? proszę o jakieś wyjaśnienie genezy ( Polacy relacjonują życie w kambozdzy? ) jakiś mini słownik/faq by się przydał, bowiem wpisy dotyczące uniwersum są pisane w charakterystyczny sposób ( parafrazują bohaterów ?) oraz pojawia się w nich dużo slangowych słów ( gniot ) i postaci, część z nich wydaje się mieć kilka ksywek ( glapcio ropuch ) o co tutaj biega?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

popularność tagu


@ogkush: popularność tagu rośnie czy po prostu kompletnie nie dzieje się nic innego na wykopie ? Częstotliwość dyskusji na tagu chyba nie jest wiele większa niż rok temu ?
  • Odpowiedz
  • 8
@T4_LOVER: nie szukam, ale po wpisach wnioskuję, że a-----l się leje a jakiś dzieciak ma ksywę cukrowa przez próchnice, no troche pato xD z drugiej strony nie tagujecie tak

dzięki za odpowiedzi, już nadrabiam szybki przewodnik ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
cukrowa przez próchnice


@ogkush: Cukrowa bo jest uzależnienie od cukru. A-----l oficjalnie się nie leje, nie ma go na filmach. To znaczy jest tylko u łysego a jego nikt tu nie ogląda.
  • Odpowiedz
@ogkush: zadne pato a porzadny tag o zaradnosci polonijnych bezsensmenow w Raju bez ZUSu i Sanepidu czyli Kambodzy. Tag mozna podzielic miedzy dwoch glownych bohaterow :
- raport z wegetacji czyli A.L. Machlaj
- raport z fikcji czyli Gapa
Generalnie ciezko sie wkrecic bo z pozoru to wyglada na normalne zycie i niby jakas telenowela ale jezeli ktos obserwuje od poczatku ta slynna "zaradnosc" i widzial ewaluacje tych postaci na
  • Odpowiedz
@ogkush: Żeby się nakręcić na ten tag, można pooglądać kanał Palmowy Raj na YT, gdzie wychwytuje się niektóre kambodżańskie smaczki. Czasem zdarzy się też prawdziwa perła, czyli live Machaja (musi być napruty, choć z reguły zawsze jest). Takie perełki są później kasowane, ale ktoś to zawsze nagra.
  • Odpowiedz
@ogkush: Żeby ogarnąć to uniwersum to trzeba oglądać gnioty z przed dwóch lat, jak machuj otwierał Polonię 1.0, wtedy też powstał frejer aka frajer gapcio, ten ułomek od hali.
  • Odpowiedz
proszę o jakieś wyjaśnienie genezy


@ogkush: chore z nienawisci wykopki pisza o nich opowiadania e-------e w ktorych czuja sie lepsi od nich i wydaje im sie ze jak mieszkaja w polszy to rchaja ich w dupe poziomem kultury ktorej niby nie ma w kambodzy

za to zebraki z kambodzy ciesza sie z tych komentarzy bo dzieki nim maja nieustajace wakacje zycia, ludzie dzieki temu p---------u po wykopach czuja sie w
  • Odpowiedz
@twardy_kij: Mi tam się podoba jak Polska w wizjach naszych szanownych expatów zatrzymała się w rozwoju we wczesnych latach 90". Pokazują takie rzeczy jak galerie handlowe, wypłaty gotówki przy pomocy telefonu, chiński sprzęt agd i rtv czy "egzotyczne" produkty kulinarne (dla łysego podrabiana mozzarella czy parmezan to szczyt egzotyki xD) Jako coś nie osiągalnego dla przeciętnego Polaka XD
  • Odpowiedz
liczi


@T4_LOVER: u mnie tego nie sprzedaja to tez nie wiem XD a moze gdzies jest to ja tego nie kupuje, nawet nie wiem czy to ogladalem, potem siedzi wykopek i komentuje ze on LEPIEJ!!!!!!! umie jesc jakies gwno xD kazdy umie LEPIJ!!! jak te janusze ktore kaza wszystko jesc z chlebem bo bez chleba sie nie najesz XD

oczywiscie ze tak, jestem tego samego zdania ze polakowi z polandii wszystko jest pokazywane dlatego zeby wzbudzic w nim zazdrosc albo zeby malpa polak komentowala "kurna u nas halina nie ma takich mrowkow to u nas w chalupi lepiej jest"
  • Odpowiedz