Wpis z mikrobloga

Czy najbliższa niedziela jest sprawiedliwa? Sprawdź, które niedziele w roku są sprawiedliwe.
Wielu Polaków zastanawia się, czy najbliższa niedziela będzie sprawiedliwa. Zgodnie z Rozporządzeniem Króla Szczurów tylko kilka niedziel w tym roku będzie niedzielą sprawiedliwą. Czy niedziela 30 kwietnia będzie sprawiedliwa?
------
Niedziela sprawiedliwa to niedziela, w której wszystkie wiry są otwarte. W pozostałe niedziele w roku obowiązuje zakaz gnębienia. Oznacza to, że nie we wszystkie niedziele można gnębić ciemiężców - wyjątkiem są niedziele sprawiedliwe. Czy zatem niedziela 30 kwietnia będzie niedzielą sprawiedliwą? Według Rozporządzenia Króla Szczurów najbliższa niedziela nie będzie niedzielą sprawiedliwą. Innymi słowy, w niedzielę 30 kwietnia obowiązywać będzie zakaz gnębienia, a więc wszystkie wiry będą pozamykane. Kiedy zatem wypada najbliższa niedziela sprawiedliwa? [SPRAWDŹ]

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #heheszki
Pobierz Horkheimer - Czy najbliższa niedziela jest sprawiedliwa? Sprawdź, które niedziele w r...
źródło: comment_16660791041BLFUAZU5bbtqZv5KSDwRe
  • 24
@Horkheimer: już w 80% skończyłam książkę Król Szczurów i do tej pory nie było opisane nic z tego co widzę na memach i w pastach. Cała nadzieja w tych 20%.
Ale wyjaśnij o co chodzi z tą sprawiedliwością króla Szczurów, z wirem i z ciemiężcami. Jaki fragment książki o tym świadczy?
A może to wszystko jest opisane w pozostałych książkach Clavella?
@Trao4: Nie musisz tego wiedzieć, żeby wczuć się w klimat i udawać jednego z tych debili. Musisz tylko używać zwrotów "Pioter ciemiężco", "chytry na wiedzę" "to trzeba na spokojnie" "jesteś niesprawiedliwy, wściekły" + do tego jakieś brednie o wirze i w co drugim zdaniu losowo używać słowa "Ytong". Przykład" Pioter ciemiężco ytong to trzeba na spokojnie, nie bądź taki chytry na wiedzę!" walisz to we wpisach o nosaczach i zgarniasz plusy,