Wpis z mikrobloga

Na tagu wypisują że już dawno należy mieć rezerwację, ale skąd mam wiedzieć czy w ogóle będę miał zdolność?


@Przegrywex: Niestety, ale są znane informacje na temat sposobu liczenia zdolności kredytowej w programie Bezpieczny Kredyt. Według zapowiedzi rządzących zdolność ma być obliczana preferencyjnie. Myślę, że można przyjąć, że jeśli obecnie posiadasz odpowiednią zdolność kredytową to będzie ona również w programie. Do szybkiego obliczenia zdolności kredytowej w przypadku umowy o pracę można
jak wyżej, kredyt jest dla ludzi, których na niego stać, a nie plebsu z marzeniami


@francoisinho:

I bardzo dobrze, kredyt nie jest dla dziadów. Smutne, ale prawdziwe. A co powiedział ów "Prezes Banków"?


@Floryda:

xDDDD Polskie #!$%@? dorobkiewicze xD STAC MNIE PODKRESLAM STAC MNIE ZEBY ZADLUZYC SIE PO BILE NA KURNIK JESTEM #!$%@? KIMS!!!!

Wystarczy że państwowe PKO będzie liczyć zdolność z uwzględnieniem dopłat i reszta banków będzie robić tak
Jeżeli przyjąć to co ogłosił Prezes Banków, to zdolność nie będzie zwiększona = it's over for chłop


@Przegrywex: banki byłyby naprawdę głupie gdyby w liczeniu zdolności kredytu na 30 lat uwzględniały dopłaty, które kredytobiorca może w każdej chwili stracić, łamiąc jakiś punkt regulaminu programu BK2%