Wpis z mikrobloga

@zbigniewtomasz: Kapłon w jednym ze swoich wysrywów mówił o tym, że nowy czcigodny Marcin G. się chciał pociąć, dobrze zrozumiałam ? Czy ów nowy członek sekty faktycznie jest zaburzony ? Hm w sumie to musi być zaburzony. nikt normalny by się tam nie wprowadził, ale rozumiecie o co pytam.
Kapłon w jednym ze swoich wysrywów mówił o tym, że nowy czcigodny Marcin G. się chciał pociąć, dobrze zrozumiałam ?


@zanna: podobno Wielebny widział młodego pana Marcina (choć nie tak młodego przecież) bez koszulki i na ciele ma mieć blizny po samookaleczeniach. Warunkiem zamieszkania w DB ma być podpisanie oświadczenia, że młody pan Marcin (jaki tam młody - młody w sensie ewangelicznym) nie będzie uskuteczniał takich praktyk. W każdym razie szkoda
@HubertOlkowski: nie pamiętam czy o tym mówił. Z jednej strony można obstawiać wypad z domu, ale z drugiej Kapłan tak często sobie przeczy i gmatwa narrację, że trudno powiedzieć. Toksyczny oczywiście jest, ale nie dziwię się, że chce mieć jakiś papier, bo jeśli ktoś z jego wiernych po jednym z opierdzieli zrobi sobie krzywdę, to sektą mogą się zainteresować prawdziwe służby, a nie tylko te urojone
@zbigniewtomasz: Wszystko wskazuje na dobry ferment w środku. Nowy czcigodny jako atrakcyjny, młody człowiek, dodatkową specyficzną nutę podniecenia u Wielebnego na pewno wywołuje fakt, że to transfer z obozu wroga. Myślę, że Łysy Popychel może czuć się zagrożony, tzn. jego niekwestionowana pozycja giermka nr 1. Spodziewam się, że nowy członek sekty będzie lizał dupsko Michalinie. Nie wierzę, że polubią się z Łysym. Będzie ciekawie, spodziewam się tarć, czego echo z pewnością