Wpis z mikrobloga

zZnalezienie numeru telefonu do danej osoby.
Mam imię i nazwisko, rok urodzenia i numer działki która ta osoba posiada.

Jakiś pomysł na to? jakiś detektyw?

Znalazłem działkę, chce ją kupić, mam numer księgi wieczystej, w księdze jest wpisany właściciel i jego rok urodzenia ale nie wiem jak znaleźć te osobę:/

Na fb pisałem do ludzi o tym nazwisku ale słabe efekty, większość nawet nie odczytuje.

#dzialka #dom #budownictwo #budowadomu #geoportal #detektywjanusz #pytaniedoeksperta
  • 18
@kmlbnd: Praca detektywa polega na zbieraniu inforamcji od ludzi - rozmowa, podśłucha, podgląd. ZAcznij od rozmowy z sąsiadami, z wójtem. Jeśli nic się nie uda, to wiem o tym że jak jest sprawa sądowa i nie można znaleźć włąsiciclea działki, nei ma z nim kontaktu żadnego, to sąd wystawia ogłoszenie do lokalnych gazet że poszukuej takiego i tkaiego człowieka. Jak się nie znajdzie to chyba się uznaje że właściciel nie żyje.
Jakiś pomysł na to?


@kmlbnd: poczekać na następną dziurę w zabezpieczeniach systemu ksiąg wieczystych online :)
Dzięki tej ostatniej pozgrywałem sobie dane do właścicieli wszystkich nieużytków naokoło siebie na wypadek, gdybym kiedyś wygrał w totolotka bądź jakiś bezdomny sprezentował mi małą fortunę i byłoby mnie stać na wykup przylegającego do moich włości gruntu :)