Wpis z mikrobloga

Spójrz na kasowy z 28.03. Moim zdaniem jutro tam wylądujemy.


@MamZakwasy: Cena na minimach fut z 28 marca osiągnięta dziś lub jutro nie połamałaby jeszcze trendu kreślonego od grudnia. Tragedia by się więc bykom nie działa. Żeby trend posypał się dziś lub jutro, to musiałoby być dołożone ze 400 punktów w dół, a na ten moment nawet cała wysokość konsoli odłożona w dół nie rozwala trendu.
Pobierz DJ007 - >Spójrz na kasowy z 28.03. Moim zdaniem jutro tam wylądujemy.

@MamZakwasy: C...
źródło: nq25-04-2023_h4_20,30
@DJ007: jak to mówią, nie przekonasz się, dopóki nie obstawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie dzisiaj rynek skopał na jakieś 100 pipsów, bo chciałem grać longi. Przerzuciłem się na shorty przy 12900 i czekam... Zabezpieczyłem sobie pozycje, niech spadnie jeszcze te 100-200 pipsów, będę zadowolony.
Przerzuciłem się na shorty przy 12900 i czekam... Zabezpieczyłem sobie pozycje, niech spadnie jeszcze te 100-200 pipsów, będę zadowolony.


@MamZakwasy: 100-200 to nie jest mało jak na jedną sesję i przy okazji wyników zmienność w sumie mogłaby wyskoczyć na tyle mocno. Ja chętnie poskubię coś po 22.00, a najchętniej tak koło 12960.
@DJ007: wczoraj oczywiście mi wywaliło pozycje, ale zabezpieczone, wiec pare groszy odrobiłem. Zagrałbym dzisiaj znowu jakiegos małego longa, ale nie wiem z jakiego poziomu… Chyba i tak trzeba czekać na Amerykę. Dalej mam koncepcje, by czaic się na poziomy z 28.03. na kasowym, bo tam jest luka do zamknięcia.
Dalej mam koncepcje, by czaic się na poziomy z 28.03. na kasowym, bo tam jest luka do zamknięcia.


@MamZakwasy: Jak masz koncepcję, to ustaw zlecenie, dołóż jakiegoś stopa i czekaj. Ewentualnie kombinuj jak zagrać oczekiwane zejście do poziomów z 28.03.
@DJ007: Zamykałem tego shorta na 12909. Nie wiem co dalej robić. Zaczyna się wyprzedawanie faktów? Wyniki spółek bardzo dobre, a rynek nie reaguje w górę. Gruby, co Ty knujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)