Wpis z mikrobloga

W okresie nastoletnim byłem skinny fatem z pryszczami. Mimo to zawsze byłem dynamiczny, pewny siebie i funkcjonowałem w grupach trzymających władzę, wokół których kręciły się najładniejsze dziewczyny itd.

Pewnego razu jak siedzieliśmy sobie grupą na ławkach pod blokiem to jedna wulgarna karynka powiedziała mi, że według niej jestem zbyt pewny siebie :D nikogo się nie dowaliła tylko do mnie mimo, że wcale się tą pewnością siebie nie wyróżniałem z perspektywy czasu.

Wtedy nie rozumiałem o co jej właściwie chodziło a była zbyt głupia żeby to wytłumaczyć.

Po latach zrozumiałem dzięki wykopowi, że po prostu chciała mi powiedzieć, że WEDŁUG NIEJ jestem zbyt brzydki żeby być pewny siebie i ona czuje przez to dyskomfort. Pewnie z racji tego, że dla niej byłem brzydki wolałaby abym był cichym spierdonem co nie wywoływałoby u niej takiego errora w głowie jak moja nieuzasadniona w jej oczach pewność siebie.

Dziękuję za #blackpill teraz już wszystko jasne.

#przegryw
  • 28
@itsoverforme32445: ta. Jak tak przypominasz sobie gówniarskie lata to właściwie wszystko to co robili atrakcyjni uchodziło za fajne. Nieważne, czy pił, ćpał, czy kujonił, grał w gierki online, bał się kvrwa psów czy rozdeptywał żaby nad jeziorem. WSZYSTKO co robili przystojni laski potrafiły sobie jakoś w pozytywny sposób zracjonalizować nawet jak na logikę nie miało to żadnego sensu ani wspólnego mianownika. Cichy przystojny? Ale słodki, takie wrażliwe ciasteczko. Głośny l, ekstrawertyczny
Taki jest los chłopski, pogódźcie się z przeznaczeniem, że bycie chłopem znaczy bycie beciakiem chyba, że jesteś top of the top.


@Musze_wygrac_zycie: To. Blekpylowcy mają po prostu problem z akceptacją rzeczywistości, że tak naprawdę ponad 80% populacji męskiej pełni role beciaka i wyciągają z tego absurdalne wnioski, że nie warto się starać.
@Pucios87: ale czemu frajerem? jesteś po prostu od dostarczenia zasobów i zapewnienia bezpieczeństwa tak jak chad dobrych genów. Tragedia polega na tym że baby dzisiaj mają popuszczone lejce i mają zapewnioną stabilizacje i bezpieczeństwo przez państwo, a więc poszukują tylko dobrych genów. Kiedyś musiały bardziej kalkulować i znaleźć jakiś kompromis między dobrymi genami. a stabilizacją i bezpieczeństwem. Rola ojca dawniej była bardzo istotna, on pilnował żeby mu córka nie poszła w