Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Czy warto przejść z #vectra do #netia na terenie #bielskobiala? Chodzi mi głównie o awaryjność i jakość/stabilność połączenia (1Gb/s).

Czy do oferowanego przez Netię pakietu #tv + #internet z korzystną cenowo umową na 24 miesiące warto dobrać u nich ofertę telefonii komórkowej, czy lepiej mieć coś osobnego? Aktualnie kusi mnie oferta w #play (nielimitowane połączenia, SMS/MMS, #internetmobilny z lejkiem za 25 zł/mc za jeden telefon w ofercie rodzinnej). #pytanie #telefon #siecikomorkowe #telefoniakomorkowa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

mirko_anonim - #biedanonim
Czy warto przejść z #vectra do #netia na terenie #bielskob...

źródło: netia_kolko_poziom_rgb

Pobierz
  • 9
Przerabiałem u siebie każdego z dostępnych dostawców jeżeli chodzi o internet po kablu: Vectrę, Netię i Orange. W każdym przypadku wybierałem najszybszy światłowód z oferty. Cenowo wychodziło podobnie, różnice pomijalne.

- Netia działała najgorzej - częste awarie i prace serwisowe, szybkości znacznie poniżej maksymalnych.
- Obecnie jestem z Orange i polecam. Solidne szybkości pobierania i wysyłania, dobry router w zestawie (Wi-Fi 6). Do tej pory żadnych problemów. Na plus możliwość umowy bezterminowej
@Winden: Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie XD

Zastanawia mnie czy jest możliwa różnica między osiedlami?

W każdym razie polecam umowy bezterminowe, zawsze takie wybieram i w przypadku, gdy są jakieś problemy, to po prostu zmieniamy dostawcę. Wiązanie się na 2 lata z jedną firmą jest trochę ryzykowne. Nawet jeżeli teraz jest dobrze - nie ma pewności, że tak samo będzie za rok.