Wpis z mikrobloga

Hej! :)
Czy macie ochotę na "odcinek specjalny" z okazji zakończenia piątej edycji #mirkoshredwars i w sumie 5 lat trwania tego konkursu? Puścilibyśmy w nim to, co gracie poza konkursem. Może chcielibyście się pochwalić nagraniem swojej kapeli? Własnym utworem, solówką nagraną z innej okazji, albo ładnym coverem? A może tworzycie muzykę niekoniecznie gitarową? Wykop się wyludnił i nie wiem, ilu Was tu jeszcze zostało, ale jeżeli zgłosi się kilka osób, to możemy działać. Napiszcie do mnie na pw, dajcie linki i to, co miałabym dopisać przy okazji. Czekam do końca tygodnia. Jeżeli ktoś jest na mnie śmiertelnie obrażony, bo nie dałam mu plusa, albo z innego równie ważnego powodu :P to może napisać do Czarno i on to doda xD. Wołam wszystkich grających w MirkoShredWars:

@280bhp, @2eolnc, @33g3, @5T1N63R, @a_93, @AdamFrey, @adenosine, @agablazej, @agent001, @amiga500, @Anawa73, @Anhed, @Anthrax91, @alpiel, @awkwardly_wise, @bacteria, @bazingabob, @beezow, @bulekk123, @cadmus, @Camel665, @CGB_Spender, @chemiorro, @cotymitutaj, @Czarnoksieznik, @Dercen, @Dieqx, @drajvver, @Dranielll, @Drzejzi, @Duncan58, @etimeel, @Eustachiusz, @ExpediteLikeRossi, @f3n1x_4, @fetozaur, @Fear_The_Old_Blood, @Forhekset, @GaryMur, @glebachleba, @hej_wisos, @Henryhenry, @ilovecigarette, @JohnnyBezEn, @kaligari, @k0rdian, @kalkuba, @kot_frotka, @Kpr19, @krucheandruty
  • 16
  • 0
via Android
  • 3
Jeżeli chodzi o formę, to myślę, że zrobimy to tak: za tydzień zrobię wpis z podsumowaniem ostatniej edycji (uroczyste ogłoszeniem zwycięzców, podziękowania, kwiaty itp). Zawołam wszystkich ze spamlisty. I pod tym wpisem, w komentarzach, dodam linki do Waszych nagrań z odpowiednimi nickami. W każdym komentarzu będzie jeden nick i jedno nagranie. Myślę, że tak będzie lepiej, niż gdybyście dodawali je samodzielnie - im więcej czasu minie od publikacji wpisu i od wołania
  • 2
Jeden z Mirków zasugerował, żeby puścić to nie w najbliższy poniedziałek, tylko po majówce, a najlepiej dopiero po kolejnym weekendzie, bo w przyszłym tygodniu mogą być pustki na wykopie. Więc może tak zróbmy?