Wpis z mikrobloga

Jakie KVM polecacie do myszki, klawiatury i najlepiej 2 monitorów? Chcę podpiąć pod to dwa komputery. Obsługa 4k będzie wystarczająca, typy wejść/wyjść mogą być HDMI albo HDMI + jakiś inny typ. Dobre byłoby wyjście audio, ale to nie jest konieczne.

Jakieś propozycje od doświadczonych w temacie Mirków i Mirabelek? Budżet nieograniczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #programista25k #programowanie
  • 6
@a5f5c1: siedzę przed swoim komputerem i pracowym. Przełączenie monitora jest bolesne (okna nie pamiętają pozycji i trochę to przełączenie trwa). Zamieniłem kvm na osobnego HDMI i USB switcha i polecam to rozwiązanie. Łatwo można komuś odpisać bez przełączania monitora (mam 1 ekran zawsze swój, 1 za switchem i ekran laptopa z pracy)
  • 0
Zamieniłem kvm na osobnego HDMI i USB switcha i polecam to rozwiązanie.


@PanMlecz: brzmi jak dobry pomysł. Możesz napisać jaki KVM miałeś i jakie masz teraz USB/HDMI switche? Będę wdzięczny za krótkie info, które z tych sprzętów polecasz. Może też zdecyduję się na osobne switche, to też pewnie tańsze rozwiązanie i mówisz, że nawet wygodniejsze.
  • 0
@PanMlecz: na zdjęciu wygląda, że nie masz podłączonego żadnego zewnętrznego zasilania do tych switchy. Nie trzeba do nich podłączać żadnego zasilacza/ładowarki, żeby działały? Jeśli nie trzeba, to zastanawiam się po co to wyjście DC/5V ( ͡° ʖ̯ ͡°)