Wpis z mikrobloga

"To efekt tego, że są tu do tego przyzwyczajeni. Nie grają o nic istotnego. Nie chcą grać pod presją, ze stresem. Tak jest łatwiej. Taka jest historia Tottenhamu. 20 lat rządów właściciela i nigdy nic nie wygrali. Dlaczego? Wina jest po stronie klubu albo każdego menedżera, który tu pracował. Do tej pory ukrywałem tę sytuację, ale już nie mogę. Nie chcę oglądać więcej tego, co widziałem dzisiaj, bo to było nie do zaakceptowania.

"Sytuacja, w której znaleźliśmy się w ciągu miesiąca, nie jest dobra. Nie jestem przyzwyczajony do tego typu sytuacji. Widzę mnóstwo samolubnych graczy, za to nie widzę drużyny. Jesteśmy jedenastoma piłkarzami, którzy wybiegają na boisko. Widzę zawodników, którzy nie chcą sobie wzajemnie pomagać i włożyć serca w grę"

"Ludzie myślą, że możemy walczyć? Walczyć o co? Z takim nastawieniem, tym duchem, tym zaangażowaniem. Siódme miejsce? Ósme miejsce? Jestem naprawdę zdenerwowany".

~ANTONIO CONTE~

#mecz #tottenham #premierleague #pilkanozna
Pobierz rybazryzem85 - "To efekt tego, że są tu do tego przyzwyczajeni. Nie grają o nic istot...
źródło: temp_file.png1013761507787792043
  • 2