Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z ciekawą opinią młodej dziewczyny co do operacji plastycznych i poprawiania urody.
Powiedziała, że woli je robić póki jest młoda i ma kasę, poprawiać, co może i w urodę inwestować, bo jak będzie stara, to żadne zabiegi i tak już nie pomogą i niczego nie zmienią.
Nie myślałem o tym a ten sposób, na ogół odradza się młodym ludziom poprawiania urody, ale jest w tym logika.
I chyba sam zacznę się poprawiać, bo zauważyłem, że jestem taki, że czekam na nie wiadomo co, ciągle coś odwlekam, przekładam na później i #!$%@? wie po co

#looksmaxing #looksmaxxing #operacjeplastyczne #medycynaestetyczna
  • 4
Miałeś jakieś zabiegi. Czy coś polecasz, co Ci autentycznie pomogło?


@AlexBrown: Wszystko zależy od twojego wyglądu, fizjonomii. Kiedyś intensywnie myślałem o wolumetrii twarzy, aby poszerzyć i wyostrzyć żuchwę, jednak lekarka mi to odradziła, bo powiedziała, że w moim przypadku ze względu na moją budowę czaszki będę niezadowolony z efektów.
Usunąłem już znamiona z twarzy i szyi - jeden powie, że takie znamiona dodają uroku, mnie się osobiście nie podobały i jestem
@rales dziękuję.
Ja będę robił zęby i szczękę - 3 lata mnie czeka.

Co do włosów, to ja szybko je straciłem, zgoliłem się na zero jak miałem 22 lata. Teraz żałuję, że nie zrobiłem więcej, żeby je zachować, a na przeszczep jest za późno, za mało włosów. Musisz mieć to na uwadze. Co prawda dostałem finasteryd ostatnio, żeby zachować z tyłu te włosy, które mam, jeśli miałbym się jednak zdecydować na przeszczep