Wpis z mikrobloga

#lewandowski
Moja stara to fanatyczka fitness. Pół willi #!$%@? szpejami najgorsze. Średnio raz w miesiącu komuś spada na nogę kettlebell lub hantelka i trzeba leżeć w szpitalu w gipsie bo mają dodatkowe obciążenie na końcu. W swoim 10 letnim życiu już z 10 razy byłam na takim zabiegu. Tydzień temu poszłam na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hantla przygniotła nogę.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Tańcem Polskim, Światem Tancerza, Super Bachatą xD itp. Co miesiąc matka robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie fitness miesięczniki. Byłam na tyle głupia, że nauczyłam ją into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla fitnessiar i kręci gównoburze z innymi fitnessiarami o najlepsze techniki itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś matka mnie #!$%@?ł to założyłam tam konto i ją trolowałam pisząc w jej tematach jakieś losowe głupoty typu kujawiak najlepszy taniec. Matka nie nadążała z gotowaniem nasion chia na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę FITMADKA, za #!$%@? 10k postów."
  • 1