Wpis z mikrobloga

[Zaczyna spokojnie] A ja jestem zawiedziony postawą Lewandowskiej. [Cisza; Pol i Smokowski spoglądają badawczo na Borka] Jestem zawiedziony. Tak po ludzku. Jako mężczyzna. Jako fan tej reprezentacji. Ale też jako dziennikarz, jako komentator, który spędził z tą kadrą trzydzieści lat, zrobił pewnie ze sto meczów reprezentacji i był z nią na dobre i na złe. Mam prawo czuć się zawiedziony. Bo zobaczcie, o czym my dzisiaj rozmawiamy. Nie o meczu z Mołdawią, nie o ustawieniu, jak zagrać, kto powinien wyjść w pierwszej jedenastce, czy lepiej wyjść ustawieniem jeden-cztery-dwa, trzy, jeden, czy innym. Najpierw w poniedziałek na instagramie wychodzi filmik i młodziutki tancerz Enrike Lopez. Ja nic do tego chłopaka nie mam, to jest fajny, usmiesniony, zwinny chłopak, jestem fanem jego talentu. Natomiast fakty są takie, że ona ma męża, nie wiemy nawet, czy Bobert wie o tym tańczeniu. Ale, ale poczekaj, Tomeczku... [ożywia się] Bo my wczoraj dowiadujemy się, że Anna Lewandowska ogłasza treningi bachaty. No ja powiem tak, to jest chyba jakiś fenomen w skali związków małżeńskich. Ja oczekiwałbym, że po nagraniu Ani Lewandowskiej wyjdzie ktoś z teamu PR i powie, jak to było z tym ocieraniem się muszlą. I powie, jak było. Że wyjdzie Bobert w asyście Enrike Lopeza, żeby też gdzieś odsiać te głupie, niepotrzebne pytania, ale że wyjdzie mąż i wyjaśni, jak było. Powie, oświadczy, żeby uciąć spekulacje. Bo okazuje się, że my też gdzieś w tym wszystkim nie znaliśmy całej prawdy. Dla mnie... ale daj mi dokończyć... Dla mnie najważniejsze jest pytanie, czy to pomaga kadrze. Czy ta cała otoczka tajemnicy, brak cnoty małżeńskiej, czy ta cała bachata dobrze wpływa na atmosferę. No ja pamiętam, że u mnie na dyskotece w Dębicy zawsze panowała taka zasada, że jak są jakieś niesnaski, ktoś tańczy z twoją dziewczyną, to się siada razem i po męsku wykłada sprawę na stół, a nie zasłania milczeniem, ukrywa, ucieka od odpowiedzialności...

Pol: Zobaczmy, co na czacie. O, Ola Wasung pyta, czy Barcelona zdobędzie mistrza.

#lewandowski #afera #aferakatalonska #aferahebanowa
  • 11
  • Odpowiedz
@filixcastellano:
Zaczęcie wypowiedzi od podkreślenia własnych dokonań - jest
Przedstawienie formacji z uwzględnieniem bramkarza - jest
Trzy synonimy - są
Zdrobnienie imienia Smokowskiego - jest
Przywoływanie młodzieńczych historii z małego miasta - jest

Solidna robota, nie powiem że nie.
  • Odpowiedz