Wpis z mikrobloga

Mam ciągle w głowie nadchodzący mecz Barcelony z atletico madryt. Jest to idealny moment na plottwist w przebiegu kariery lewandowskiego. Jedyne co musi zrobić to wyjść na boisko, #!$%@?ć trzy bramy, i napisać do Igi co robi wieczorem. Czy najlepszy napastnik(xD) jest w stanie tego dokonać? Najprawdopodobniej nie, ale?

Ale chciałbym, szczerze chciałbym żeby wyszedł tak piłkarsko #!$%@?, nabuzowany na to boisko. Żeby wyrzucił z głowy ostatnie dni. Przecież oni są teraz #!$%@? z Anką na 100%. Nie wyobrażam sobie żeby robert siedzial z nią teraz w salonie i gadał na chłodno jak wyjść z sytuacji z twarzą. Juz prędzej sobie wyobrażam że robcio taki zaszczuty siedzi, w środku #!$%@?, a Anka tam nawija makaron że ooo przecież wszystko jest na ig, gdybym cie zdradzała to przecież bym się kryła. A on nic nie powie, bo klara bawi zabawkami w rogu i smutny sobie myśli, za co #!$%@? mnie to spotyka, za tą poprzeczkę ze Szwecją? #mecz #lewandowski #afera #fcbarcelona #reprezentacja
Pobierz 227777777 - Mam ciągle w głowie nadchodzący mecz Barcelony z atletico madryt. Jest to...
źródło: Screenshot_20230421_225819_YouTube
  • 5