Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #warszawa
Kto obecnie szuka mieszkania w Warszawie a nie jest synem króla sedesów to jest w głębokiej dupie.

Ceny mieszkań przez ostatnie pół roku poleciały w górę, Ci którzy przebąkują o jakiś spadkach powinni dostać lepe na mordę.

Byle gowno co nie jest wielka płyta kosztuje już okolice miliona. Ta banka nie pęknie, a ceny nieruchomości są już na poziomie który jest totalnie niestrawny. Ceny dla normalnych ludzi już odjechały a będzie tylko gorzej.

It’s over.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wszyscy będą.


@Vateusz23: @scala_dev: I każdy kto kupuje mieszkanie o to dba. Wśród moich znajomych panuje przeświadczenie że jak już mam bańkę za mieszkanie to nic mi nie szkodzi wziąć drobny kredyt na mieszanie obok tylko po to aby stało puste i nie mieć hałaśliwego sąsiada. Najwyżej kiedyś się sprzeda dwa jak dzielnica przestanie być modna komuś komu na tym nie zależy.
  • Odpowiedz
@scala_dev: ceny najmów odjechały tym samym pociągiem, 3,5k+ za obsrane 40m2 na ursusie ( ͡° ͜ʖ ͡°).Ciekawy jestem jak to się rozwinie, bo ni #!$%@? nie było takich podwyżek płac w korpo żeby to się spinało finansowo.
  • Odpowiedz
@iDrako: nie będzie się kupować lunchu u Pana kanapki i kawki na wynos w CafeNero i się zepnie ;). Kawa może być firmowa albo w kubku termicznym. Nikt też nie umarł od noszenia swojego jedzenia xD
  • Odpowiedz
Byle gowno co nie jest wielka płyta kosztuje już okolice miliona. Ta banka nie pęknie, a ceny nieruchomości są już na poziomie który jest totalnie niestrawny. Ceny dla normalnych ludzi już odjechały a będzie tylko gorzej.


to sie zdecyduj: skoro ceny sa "totalnie niestrawne" i "odjechaly" to kto ma kupowac za wiecej?..... kransoludki?

@scala_dev:
  • Odpowiedz
@scala_dev: Sam się nie dorobisz, trzeba było się nie rodzić gołodupcem to byś sobie sprzedał mieszkanie po cioci/babci albo takie, które Ci rodzice kupili na studia, wziął kredyt na pozostałą część i byś miał. Też ostatnio to rozkminiałem i tak jest - winda socjalna w tym kraju nie działa, Ci, który się urodzili w zasobnych rodzinach się będą bogacić jeszcze bardziej, a ci, którzy się urodzili gołodupcami, umrą gołodupcami po
  • Odpowiedz
@Vateusz23 wielka płyta 60 metrów tez potrafi kosztować 800-900k, to nie jest kraj dla ludzi.


@scala_dev: są też dużo tańsze, tak można wybierać w 2 strony. Koniecznie musisz mieszkać na Mokotowie przy metrze ?
  • Odpowiedz