Wpis z mikrobloga

( _) Hej. Szukam alternatywy dla strony doktor-recepty. Wcześniej elegancko wykupywałam stamtąd wszystko co trzeba było, oczywiście rozsądne ilości, jakoś z rok czasu, a teraz mam zablokowaną możliwość złożenia zamówienia. Doktor zawsze odpisywał na maile i nie było problemu z kontaktem a teraz nawet po wysłaniu maila nie dostaje żadnego info tylko cały czas zwrot kasy. Czy ktoś z was wie dlaczego tak mogło się stać lub zna jakąś alternatywę dla tego serwisu? Smuteczek bo kończą się moje zapasy benzowraka :( #dlaciebie #doktor #recepty #palucki #jan #erecepta #help #pomocy
  • 7
Z mojego doświadczenia, jeśli chodzi o różne leki, mogę polecić dimedic.eu. Przy rejestracji z mojego linka https://dimedic.eu/mgm_invite/denshu6066 lub z użyciem kodu denshu6066 można dostać 30 zł na konto pacjenta (czyli konsultacja wychodzi za 29,99 zł). Nie dostałam jeszcze odmowy na leki. Recepta zwykle do 15 minut (w jeden weekend czekałam ponad 1h, więc spokojnie). Można potem polecić komuś swój link/nick albo założyć konto komuś z rodziny i zbierać dodatkowe środki na kolejne