Wpis z mikrobloga

Do wyboru masz dodatek Horizona, Final Fantasy XVII i Spider man 2 i to wszystko w pięknej grafice i 60 fps albo Redfalla i Starfielda które ledwo będą pewnie chodzić w 30 fps ale za to będą wyglądać jak gówno


@Kiedys_Mialem_Fejm: Ja bym raczej sie skupial na 2022 roku w ktorym to na ps5 wyszedl horizon, god of war, gran turismo i remake tlou, a na xboxie wyszlo pentiment i as
Oby Starfield trzymał poziom, inaczej nie ma ratunku dla Xboksa :(


@Smartek: Chyba poziom dna jak każdy rpg bethesdy, na PC może i fani połatają błędy i niedoróbki czy dodadzą spermiarskie mody ale na konsoli to xD
Mam obie konsole ale xboxa odpalam jak jakiś fajny indyk wpadnie do game passa


@Kiedys_Mialem_Fejm: Ja w sumie jeszcze odpalam Xboxa jak uda się jakąś grę multiplatformową złapać dużo taniej na Xboxa (często przez jakieś kombinowanie). Przez fakt, że na Xboxie nie ma czegoś takiego jak oddzielna wersja na PS4 i PS5 to dużo łatwiej i taniej jest coś znaleźć. A no i liczyłem na Redfalla i Starfielda ale chyba nie
@MisPluszowyZWadaWymowy: w 2015 Microsoft posiadal 6 studiów, z czego Mojang dalej wydaje gry multiplatformowe. Teraz ma 22 studia a gdzies w tle wisi przejęcie ActivisionBlizzard. Ja bym te sytuacje bardziej porównał do ps3, ktore po slabych pierwszych latach mocno sie odbilo i dogonilo xboxa 360. A swoją drogą to ps4 też na początku miało mało dobrych exclusivow