Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje czy grubas nakupił sobie obserwujących na instagramie? xD Jeszcze 2 tygodnie temu wrzucał na fb posta, gdzie dziękował za 60k, a teraz nagle mu przybyło ponad 50 koła z czego większość to jakieś zagraniczne boty. Może ktoś mu zrobił na złość, bo z tego co pamiętam to chyba banują konta za takie ruchy?
#wroclaw #jedzenie71 #grubaswpk
myownsummer - Czy mi się wydaje czy grubas nakupił sobie obserwujących na instagramie...

źródło: grubyprzekret

Pobierz
  • 16
@Darth_Gohan: No tak, tylko jemu przybyło ponad 50 tysięcy w niecałe 2 tygodnie co nie jest realne, jeśli chodzi o taki niszowy temat jak wrocławska gastronomia. Zwłaszcza, że zdobycie pierwszych okrągłych 60k celebrował postem kilkanaście dni temu i zajęło mu to kilka lat. Można przejrzeć ostatnie konta, które go obserwują i to są jakieś ahmedy z zagranicznych "farm" instagramowych. Możliwości są dwie: albo dokupił sobie statystyki, żeby mieć lepszą pozycję do
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Aż tak nie sprawdzałem co do dnia, kojarzyłem tylko jak się chwalił 2 tygodnie temu, że 60 tysi stuknęło, dziś patrzę a on ma już ponad100k xD
@witam12: To pewnie pod dupą mu się pali i jedzie już na chama, byle by wyciągnąć więcej od reklamodawców. Ostatnie afery trochę podkopały jego wizerunek w świecie wrocławskiego gastro.
@myownsummer: Nie śledzę majonezowego golema, aż tak ambitnie. Natomiast wiem, że przy jego zasięgach jakby się uparł i zrobił jakiś konkurs albo inny chłam to mógłby sobie te zasięgi podbić.

Natomiast spora szansa, że ktoś mu robi niedźwiedzią przysługę albo sam stwierdził, że podbije bo wtedy będzie jeszcze brał hajs za współpracę na instagramie. Wygląda to zbyt podejrzanie.

Gdzieś mi chyba kumpel ostatnio pisał, że on jest w top 25 blogerów
@myownsummer: Rownie dobrze konkurencja/ktos go bardzo nie lubi i zasypał go fake followersami, aby spowodować zbanowanie kont, takie praktyki są często stosowane ;)

Ostatnie afery trochę podkopały jego wizerunek w świecie wrocławskiego gastro.


wroclawskie gastro nigdy go nie traktowalo poważnie, ten czlowiek ma mierne pojęcie o gotowaniu, a co dopiero o prowadzeniu profesjonalnej kuchni.
@pasta_alla_carbonara:

Rownie dobrze konkurencja/ktos go bardzo nie lubi i zasypał go fake followersami, aby spowodować zbanowanie kont, takie praktyki są często stosowane ;)


Domyślam się, dlatego napisałem:

Możliwości są dwie: albo dokupił sobie statystyki, żeby mieć lepszą pozycję do negocjacji cen swoich "usług reklamowych" albo ktoś mu to zrobił na złość, żeby go zbanowano na Instagramie (dokupywania obserwujących zabrania regulamin).


Pojęcie ma mierne, ale zasięgi jakieś ma i dużo ludzi bierze
@myownsummer: Nie banują za coś takiego kont. Jedyne ryzyko jest wizerunkowe, że ktoś jak ty się przyczepi. Jakby to idiota kupował rozkładając w czasie to nikt by się nie zorientował ale po co skoro można kupić naraz 50k...