Wpis z mikrobloga

@i_bless_the_rains_down_in_africa


Dzień dobry!
Miłego dnia, zwłaszcza że mamy połowinki.
Hej!

2023
109. dzień roku,
do końca pozostało 256 dni
16. tydzień roku

Imieniny
Adolf, Adolfa, Cieszyrad, Dionizjusz, Dionizy, Ekspedyt, Ekspedyta, Elfeg, Irydion, Jerzy, Konrad, Krescenty, Leon, Leona, Leontyna, Pafnucy, Sokrates, Tymon, Werner, Wigilia, Wincenty, Włodzimir

Słońce
Wschód słońca: 5:31
Zachód słońca: 19:39

Dzień trwa 14 godz. 8 min, jest krótszy od najdłuższego o 2 godz. i 38 min. i jest dłuższy od
wynalazekone - @iblesstherainsdowninafrica 
SPOILER
SPOILER

Dzień dobry! 
Miłego dni...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo? @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Obudzona wyciem karetek za oknem (polecam mieszkanie przy jednym z głównych skrzyżowań xD), średnio wyspana, a mój mózg wciąż jeszcze liczył jakieś statystyki xD
Dam sobie jeszcze trochę czasu, wstanę, zjem śniadanie i dalej będę robić rzeczy na studia.
Miłego
Dzień dobry,
nie najlepszy dzień, średnio mi szło dzisiaj rozkminianie. Nic mi dzisiaj nie szło na algorytmach. Ale no nic, dzień dobiega końca - jutro nowa szansa.

dzisiejszy dzień umila na słuchawkach niezawodne Arcady Fire - udanego wieczora wszystkim :)
https://www.youtube.com/watch?v=9oI27uSzxNQ

@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: