Wpis z mikrobloga

@darth_invader: silnik chyba oparty o pythonka do tych wszystkich wcześniejszych rzeczy mi się sprawdza (tych, które pojawiały się wcześniej bo obecnie zahaszowałem w crontabie automaty na kleszcza i predatora ... nie zawsze mam czas i chęć żeby zobaczyć taaakie produkcje) ale wyciąganie komentarzy z .json'ów było trochę męczącę i dzisiaj doszukałem się GUI gdzie to się przystępnie prezentuje i jedyna robota to link do gniota.
@phat: Tak robię z patokanałami, którym nie mam zamiaru generować ruchu - wystarczyło stworzyć linijkę kodu i dodać do crontaba, który sprawdza na bieżąco playlistę lub kanał (co kto woli) i jeśli pojawi się nowy wpis to automatycznie pobiera materiał w dowolnych parametrach wideo i audio, które są potem "mergowane w całość". Tylko obecnie zahaszowałem te wpisy w zadaniach crontaba bo nie mam czasu i ochoty żeby oglądać każdej dennej produkcji
@roo-bin mówi się że oglądanie przez aplikację i zostawianie łapki w górę bądź w dół nabija statystykę. ale.. wchodzenie w film i wyłączanie go po 10 sekundach napewno pogarsza statystykę oglądalności, zastanawiam się czy można to wykorzystać