Wpis z mikrobloga

@noswtg odżył bym
W 2014 kupiłem krypto, które potem urosło do 10 milionów, oczywiście w międzyczasie sprzedałem je za miskę ciecierzycy

pierwsza sprawa to rehabilitacja brata, podobno może on wrócić do pełnej sprawności po udarze, który BTW miał miejsce między innymi z powodu atmosfery i afer wywoływanych przeze mnie przez utratę tych potencjalnych zysków

druga sprawa to terapia, ale przy takiej kasie zupełnie zmieniłby się jej cel, byłby bardziej osiągalny

mieszkanie
@noswtg: wsadziłbym na jakiś procent na giełdę tak żeby mieć jakieś 10k miesięcznie. I tyle, nie potrzebuje tak dużych pieniędzy, mam wszystko co chcę.
@zbrodnia_i_kawa bardzo dużo, wystąpił w wyniku awantury wynikłej z powodu tego, iż miałem pojechać do innego miasta na szkolenie przygotowujące do pracy, a nigdy nigdzie nie byłem, nawet w Olsztynie
@zbrodnia_i_kawa: on mnie bronił przed agresją słowną babci, ona się tak martwiła, bo firma mi nie przesłała szczegółów dot. szkolenia i ona rozpaczała, że nie będę wiedział w którą stronę iść z lotniska/ dworca, kwestia była tylko taka, że jeszcze dwa dni do niego było, nazajutrz bym do nich zadzwonił, gdyby szczegóły nie przyszły, w pewnym momencie wziąłem leki nasenne i zostawiłem ich awanturujących się i poszedłem spać
@pozmu boze macie bardzo intensywne relacje w rodzinie. u mnie nikogo by to nie obeszło, ze gdzies jade. ewentualnie "podrzucic cie?". w sumie wole to niz znoszenie własnego stresu przed podroza plus jeszcze radzenie sobie z czyimis emocjami.
@zbrodnia_i_kawa: rodzina boi się mnie wypuszczać wieczorami i daleko, bo wiedzą, że coś ze mną jest nie tak, zresztą takie akcje przy okazji wyjść przyczyniły się do tego, że mnie rzuciła taka jedna (,)
@pozmu omg! to ze twoj brat mial udar to wielka tragedia, ale nie ma w tym ZADNEJ twojej winy! na udar składa sie duza ilosc roznych czynnikow zdrowotnych, genetycznych, dietetycznych... a po drugie macie mega toksyczne relacje w rodzinie, jakby u nas tak wszystkim sie wszyscy unosili, to tez polowa by wykitowała... u mnie nikt sie tak nie przejmuje kasa, wyjazdami. kazdy podejmuje głupie decyzje czasem przypadkiem a czasem swiadomie i trudno,