Wpis z mikrobloga

@RobertPupica dziekuwa! Ale na żywo jeszcze lepiej wygląda, zwłaszcza w środku, bo cała w skórze, nawet kokpit.

Nie spodziewałem się że ja urwe, od kilku tygodni chorowałem na Infiniti G37x. Wszystko trupy z USA, a tu dorwałem od prywatnej osoby - kobietki z rynku europejskiego (Niemiec).
dorzucasz 2 spacery.


@reakwon: co dorzucasz?
@Yakooo te Infiniti ma aż tyle koni?! A takie niepozorne.
Jaki rocznik? Infiniti jest jeszcze w ogóle w Europie oficjalnie? Czy po prostu osoba prywatna na własną rękę sprowadzała rozbitka z USA (i dostosowywała go do EU) ?
@NieBendePrasowac: Kupiłem od kobiety, która sprowadziła to auto w 2019 roku z Niemiec. Rocznik, końcówka 2014

Auto strasznie zadbane i doposażone w środku. Brązowa skóra, wszystko obszyte, panel dotykowy, szyberdach.
Nie ma wycieków pod spodem i grama rdzy. Wszystko dokumentowane (wymiana olejów, filltrów itd)

Jeśli chodzi o benzyniaki, to ma to 3.7, czyli motor z nissana z370. Jedyną wadą tego silnika jest ta nakładka magistrali olejowej, poza tym mówi się, że
@trzeciSLAW: a przy włożeniu np: instalacji gazowej, po 100 000km będzie się coś sypać myślisz? Masz jakieś z tym doświadczenia? Czy przy rzetelnej wymianie filtrów, powinno to śmigać jak na benzynce?