Wpis z mikrobloga

#projektklaudiusz to cope. Wybrano 1/1000 upośledzonych Julek i że niby chad może robić co chce. Założyłem konto legendarnego chada i mimo wszystko połowa nie odpisuje, niektóre nie chcą się spotkać od razu w domu, niektóre niby chcą się spotkać na seks czy netflixa ale po podaniu konkretów zrywają kontakt. Chad ma większe szanse i więcej matchy, ale myślenie, że każda od razu będzie mu proponować seks to cope. Chad nadal musi poskakać wokół Julki żeby zaruchać lub czekać na 1% który od razu pójdzie do łóżka, ale nic więcej nie zaoferuje bo ma bordera, daddy issues i inne problemy psychiczne. Żadna normalna laska nie zgodzi się od razu na spotkanie w domu ani na seks. Więc kogo obchodzą te laski? Większość chłopów szuka wife materialu, to co Was boli że jakiś odsetek lasek to dupodajki z problemami psychicznymi? Niech się dymają z chadami.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #rozowepaski #redpill
  • 22
Czyli właśnie wyłączyłeś z puli 99,9% różowych powodzenia w szukaniu tych pozostałych z 0,1% pomijając te zajęte XD


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Załóż konto chada i czekam aż 99% się od razu zgodzi na seks/spotkanie w domu.

@solo_living_yolo: dlatego praktycznie każda #!$%@?, tak tak, bait ale dam w prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) I czekam w takim razie na legitne konto gdzie możesz robić co chcesz i się z
zawsze mnie śmieszą te tendencyjne projekty przegrywów, z których wykopki pieją z zachwytu i klepią się wzajemnie po plecach w swojej bańce informacyjnej


@larine: Dobra i tak wiemy że byłaś tą p0lką która chciała uciec z wigilii rodzinnej bo jej się marzyło żądła czeda swieżo poznanego XDDD szkoda tylko że czed okazał się fejkiem co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu cie piecze hehe
@LatajacyJeczmien: po cholerę?z 11 razy byłem z różowa w związku, O kobietach to ja mogę porozmawiać z facetami co w wieku 50 lat wyrywali 18, a nie z typem co wie tyle o kobietach co ja o balecie. Bo moja wiedzą o balecie kończy się na seksie z dwoma dziewczynami które balet trenowały. I raz byłem na jeziorze łabędzi ale dobrze nie pamiętam bo poszedłem w kimę po 15 minutach.
@LatajacyJeczmien: Mirku dostajesz matcha, na tym etapie się nie orientują. Na etapie ty piszesz do nich one w tym czasie oglądają twoje 2 kolejne zdjęcia i może jakaś intelektualistka przeczyta twój opis . To jest ten moment kiedy orientują się że wali od ciebie fejkiem. Zresztą ja tam lubię przegrywów, każdy Chad, Oskarek, playboy, samiec alfa to blakpilowiec, skąd to wiem bo musieli by mieć chorobę dałna, żeby nie rozumieć kobiet
@LatajacyJeczmien: Projekt klaudiusz trochę zniszczył tindera. Później masa fejków i eksperymentów robiona przez kobiety i mężczyzn dobiła i teraz praktycznie zawsze jest cień szansy, że piszesz z oszustem. Dlatego większość dziewczyn daje w wiadomości link do insta, żeby tam do niej napisać w celu weryfikacji.
Żadna normalna laska nie zgodzi się od razu na spotkanie w domu ani na seks.


@LatajacyJeczmien: Jasne że się nie zgodzi. Nie wiem co tu Wykopki myślą, że jak ktoś jest Chadem to od razu może sobie na Tinderze czy nawet w realu wyrywać laski i dymać co popadnie? Nie wiem czy na tym Tinderze to jest nawet 1% szans jak ktoś jest Chadem że jakaś laska się na to zgodzi
@LatajacyJeczmien: ale kto twierdzi, ze bycie czadem daje 100% skuteczność?
Ten projekt po prostu udowodnił, ze w relacjach matrymonialnych wyglad to 70% sukcesu. Sam się kiedyś bawiłem fejk kontem czada w mieście powiatowym 30 k mieszkańców i tez żadna się nie zgodziła na seks. Ale to nadal w żaden sposób nie neguje faktu, ze wyglad to wszystko